اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050470595489

تقدیر از حمایت المپیکی بانک گردشگری

کد: 1395050470595489

http://goo.gl/y9utJ1

، تهران , (اخبار رسمی): عضو فراکسیون ورزش مجلس ،در مورد حمایت بانک گردشگری از زهرا نعمتی پرچمدار کاروان اعزامی ایران به المپیک ریو گفت: کار بسیار ارزشمندی انجام شده و باید از بانک گردشگری تشکر کنیم.

حمایت بانک گردشگری از پرچمدار ایران در المپیک

به گزارش اخبار رسمی وبه نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، سید فرید موسوی افزود:  به خاطر  اهمیت بالا ی المپیک باید از تمام ورزشکاران حاظر در این رقابت ها حمایت کامل شود تا ورزشکار هیچ دغدغه ای نداشته باشد و تمام تمرکز و تلاش خود را برای تمرین کردن و رسیدن به آمادگی کامل انجام دهد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به این که تمام مسئولین، فدراسیون های ورزشی و نهاد های خصوصی باید از ورزشکاران المپیکی حمایت کنند و به آن ها روحیه بدهند تصریح کرد: ورزشکاران برای رسیدن به المپیک زحمت های زیادی می کشند و برای اینکه در المپیک نتیجه خوبی کسب شود به حمایت همه جانبه نیاز است.

وی در خصوص حمایت بانک گردشگری از  زهرا نعمتی پرچمدار کاروان اعزامی ایران به المپیک ریو گفت:  کار بسیار ارزشمندی انجام شده و  باید از بانک گردشگری به دلیل انجام چنین کاری در مجلس تشکر کنیم، چرا که در روزهای نزدیک به المپیک این کار باعث روحیه دادن به ورزشکار می شود. این کار بانک گردشگری قابل ستایش و ستودنی است.

موسوی افزود: از حمایت بانک گردشگری از زهرا نعمتی استقبال می کنیم و امیدوار هستیم که  این حمایت ها ادامه داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش