اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050470695355

با حضور بیش از 67 درصد سهامداران

صورت‌های مالی بانک سامان تایید شد

کد: 1395050470695355

http://goo.gl/tHDk3j

، تهران , (اخبار رسمی): مجمع عمومی سالانه بانک سامان با حضور بیش از 67 درصد سهام‌داران به منظور بررسی صورت‌های مالی سال 1394 تشکیل شد.

ساختمان سامان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سامان، در این مجمع که عصر روز 30 تیرماه 1395 با حضور اکثریت سهام‌داران تشکیل شد، حاضران پس از استماع گزارش هیات‌مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1394 را مورد تایید و تصویب قرار دادند.

همچنین بنا بر تصمیم و رای اکثریت سهام‌داران، مقرر شد کل سود قابل پرداخت، در راستای سیاست‌های بانک، به‌عنوان سود انباشته برای افزایش سرمایه مورد استفاده قرار گیرد و سودی میان سهام‌داران توزیع نشود.

شایان ذکر است، هیات مدیره با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور حمایت از سهام‌داران و برنامه‌های توسعه‌ای بانک، از پیشنهاد دریافت پاداش به مجمع خودداری کرد که این اقدام با قدردانی مجمع روبرو شد.

بر اساس این گزارش، سهام‌داران ضمن تنفیذ بودجه عملیاتی بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و امور خیریه برای سال 1395، روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات را به‌عنوان روزنامه‌های رسمی بانک تعیین کردند و با توجه به اتمام دوره چهارساله همکاری با موسسه حسابرسی سخن حق، موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود به‌عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک سامان از سوی مجمع انتخاب شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه