اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050671845627

از سوی برترین خانه فرهنگی دیجیتالی انجام می شود

آموزش رسانه ای نوجوانان

کد: 1395050671845627

http://goo.gl/84ZRym

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز آسمان برترین خانه فرهنگی دیجیتالی کشور، اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی مقدماتی در زمینه های فرهنگی رسانه ای در قالب طرح جوانه ها کرده است.

طرح جوانه هرا برگزار می کند

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، عناوین و محورهای برنامه طرح جوانه ها شامل تدوین و گرافیک، نرم افزار و برنامه نویسی، اینترنت و فضای مجازی، نقش آفرینی فرهنگی اجتماعی رسانه های دیجیتال ، آسیب شناسی فرهنگی و  تشکیلات فرهنگی است.

مجموعه آسمان بروجرد یک مرکز مردم نهاد و تحت حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که پس از گذشت دو سال توانسته به واسطه  فعالیت های خود به عنوان برترین خانه فرهنگی دیجیتالی کشور شناخته شود. 

 یکی از اهداف این مرکز فراهم کردن بستر مناسب برای جوانان مستعد، خلاق و علاقه مند به حوزه های فرهنگ و رسانه اعم از طراحی وب، گرافیک، تدوین فایل های صوتی و تصویری، خبرنگاری، عکاسی و فیلم برداری، امور اجرایی، تدارکاتی یا حتی فکری و ایده پردازی در زمینه های مختلف فرهنگی رسانه ای و... است.

این مرکز، مجموعه ای فرهنگی و رسانه ای است که تلاش دارد با اجرای فعالیت های فرهنگی خلاقانه، در حوزه های خانواده، سبک زندگی، فرهنگ عمومی و... موثر واقع شود همچنین  برای رسیدن به این اهداف، کارگروه هایی از جمله گرافیک، نرم افزار، طراحی وب و تدوین در نظر گرفته است.

در حال حاضر این مرکز  اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی مقدماتی ویژه پسران رده سنی 16 تا 24، در زمینه های فرهنگی و رسانه ای در قالب طرح جوانه ها کرده است.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام در این طرح و کسب اطلاعات بیشتر از 10 الی 19 مردادماه از طریق سامانه www.asemancenter.ir اقدام  کنند  یا با شماره های 0916 956 9007 – 06642 516 686 تماس گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به عنوان واحد مستقلی در دومین سطح سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (هم طراز با سطح سازمانی معاونت های تخصصی این وزارتخانه)، علاوه بر مأموریت توسعه و تصدی کاربری ابزار های میتنی بر فناوری نوین ارتباطات و اطلاعات در حوزه ستاد وزارت فرهنگ و ارشادداسلامی، وظایف و مسئولیت های چون مطالعه و تدوین مستندات راهبردی در حوزه رسانه های دیجیتال و همچنین کاربری فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ کشور،. حمایت از انجام فعالیت های پژوهشی، در حوزه رسانه های دیجیتال و تعامل فرهنگ و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت از توسعه کمی و کیفی رسانه های دیجیتال و کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و همچنین صادرات رسانه ها و آثار فرهنگی و هنری رقومی داخلی به خارج از کشور، انجام یا حمایت از انجام فعالیت های، تبلیغی، ترویجی، فرهنگ سازی و ارتقای دانش و مهارت های تخصصی در حوزه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و هنر،. صدور مجوز و نظارت بر فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه رسانه های برخط، بسته های نرم افزاری رسانه ای، نشر رقومی، تکثیر و عرضه حامل های دیجیتال و برپایی مراکز عرضه داده و سامانه های عرضه برخط و خدمات مرتبط، بررسی نرم افزارهای رایانه ای و محتوای آنها از جهت فرهنگی و ثبت مالکیت حقوق مادی و معنوی و صدور مجوز انتشار بسته های نرم افزاری رایانه ای، صدور مجوز و نظارت بر واردات، صادرات و تولید سامانه ها، نرم افزارها، تجهیزات و سخت افزار های رایانه ای مورد استفاده درپدیدآوردن، تکثیر، نشر، عرضه و اجرای رسانه ها و آثار و محصولات فرهنگی و هنری 8. صدور مجوز تأسیس و نظارت بر فعالیت تشکل های صنفی رسانه های دیجیتال و همچنین حمایت از آنها،. تدوین و پیشنهاد قوانین و مقررات و همکاری و هماهنگی با مراجع قضایی و انتظامی در خصوص کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ، رسانه های دیجیتال و ثبت و نشر نرم افزار های رایانه ای 10. تعامل و هماهنگی با سایر دستگاه ها و مراجع ذیربط و سازمان ها و مؤسسات بین المللی در اجرای وظایف محوله را برعهده دارد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش