اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050772435398

برای سومین سال متوالی انجام شد

نقدینگی راسخون تحت پوشش بیمه‌ کوثر

کد: 1395050772435398

https://goo.gl/2EdpRX

، تهران , (اخبار رسمی): برای سومین سال متوالی، نقدینگی در صندوق مؤسسه راسخون، تحت‌پوشش بیمه‌های باربری و آتش‌سوزی شرکت بیمه‌کوثر قرار گرفت.

وجه نقد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط‌ عمومی بیمه کوثر، بر اساس اعلام مدیر بیمه‌ های باربری بیمه‌ کوثر؛ طی مذاکرات و توافقات به‌ عمل‌آمده با مدیرعامل مؤسسه راسخون، نقدینگی در صندوق و همچنین وجوه در گردش شعب این مؤسسه تحت‌پوشش بیمه پول قرار گرفت.

علیرضا سلطانی‌عزت، رضایت‌مندی مشتریان از خدمات دریافتی سال‌های گذشته را دلیل اصلی این توافق دانست و خاطرنشان‌کرد: ارتقا کیفیت خدمات متناسب با نیاز بیمه‌گذاران از اهداف اصلی شرکت است که ضمن رعایت اصل مشتری‌مداری این مهم به‌صورت مستمر پیگیری و اجرایی می‌شود.

وی بیان‌کرد: در حال حاضر تمامی شعب بانک قرض‌الحسنه رسالت و صندوق ذخیره انقلاب در سراسر کشور نیز بخشی از بازارهای تحت‌پوشش بیمه وجوه در صندوق و در گردش بیمه‌کوثر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه