اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051375945511

مدیرعامل بانک رفاه تاکید کرد

افزایش سهم بانک هادر تحقق اقتصاد مقاومتی

کد: 1395051375945511

http://goo.gl/XkYOkA

، تهران , (اخبار رسمی): سهم نظام بانکی و بانک رفاه در تحقق اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت بسیار بالاست و در آینده بازهم افزایش خواهد یافت.

علی سهمانی

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه  محمدعلی سهمانی مدیرعامل  این بانک در اولین همایش سراسری مدیران صف و ستاد این بانک اعلام کرد: نامگذاری سالجاری به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل صرفاً یک شعار نیست بلکه توجه ویژه به اقدام و عمل در تحقق برنامه اقتصاد مقاومتی است.

سهمانی همچنین با اشاره به نقش نظام بانکی در حل مشکلاتی نظیر بحران رکود در کشور، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید انتظارات ویژه ای از نظام بانکی دارد. بانک ها نیز می توانند از این فرصت نهایت بهره را ببرند.

مدیرعامل بانک رفاه با اشاره به برخی از چالش های نظام بانکی، افزود: از مهم ترین مشکلات نظام بانکی، تنگناهای مالی و اعتباری است؛ ضعف نقدینگی و محدودیت منابع مالی، بانک ها را با مشکل مواجه ساخته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران در اجرای تبصره ماده 39 قانون بودجه سال 1338 کشور و ماده 38 سازمان بیمه های اجتماعی به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندیهای طبقه کارگر در تاریخ 27/5/1339 تشکیل و به ثبت رسید و عملیات خود را از ششم فروردین 1340 با افتتاح شعبه مرکزی در تهران و شعبه اصفهان آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه