اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051677055398

سود بیمه‌ عمر کوثر 23.07 درصد شد

کد: 1395051677055398

https://goo.gl/W2HTvF

، تهران , (اخبار رسمی): سود قطعی بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت بیمه‌ کوثر در پایان سال مالی منتهی به سال94، 23/07درصد محاسبه و اعلام شد.

بیمه عمر

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط‌ عمومی شرکت بیمه کوثر و اعلام مدیر بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری بیمه‌ کوثر؛ سود مشارکت سال94 بر روی بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری منظور شده است.

روح‌الله عظیمی شناسایی حوزه‌های سوداور جهت سرمایه‌گذاری و تزریق منابع بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری به این حوزه‌ها را ازجمله عوامل تحقق سود حدود 25درصدی بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری در چندسال گذشته و سود 23/07درصدی سال94، برشمرد و گفت: تعهد شرکت به حفظ منافع بیمه‌گذاران، ارزش‌افرینی جهت بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری و توانمندی مالی شرکت از دیگر عوامل اثرگذار در این زمینه بوده است.

وی با بیان اینکه افزایش خدمات بیمه‌ای نقش کلیدی در توسعه بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری خواهد داشت، خاطرنشان‌کرد: با بالابردن کیفیت بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری با تاکید بر سرمایه‌گذاری در بازارهای سوداور و نیز گسترش فعالیت‌های بازاریابی در سراسر کشور و ایجاد اعتماد و توسعه زیرساخت‌های خدمت‌رسانی به مشتریان بیمه عمروسرمایه‌گذاری، می‌توان  به منظور توسعه بیمه‌های زندگی در جامعه گام برداشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه