اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778755755

حقوق ورودی 31 کالا اصلاح شد

کد: 1395051778755755

http://goo.gl/6snGZP

، تهران , (اخبار رسمی): هیات وزیران مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی 30 ردیف تعرفه را افزایش و یک ردیف تعرفه را کاهش داد.

حقوق ورودی 31 کالا اصلاح شد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، هیات وزیران در جلسه 11 مرداد ماه و به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی 30 ردیف کالا را 11 و 15 درصد افزایش داد و یک ردیف تعرفه نیز مشمول کاهش 35 درصدی شد.

بر این اساس گوشت گوساله تازه، سردکرده و منجمد و زیرتعرفه‌های آن شامل ران، راسته، سردست و سینه، قطعات با استخوان، بی استخوان و همچنین گوشت گوسفند یا بز تازه، سرد کرده و منجمدو زیر تعرفه‌های آن شامل شقه بره، سایر قطعات با استخوان، بی‌استخوان و گوشت بز از 15 به 26 درصد و زیتون از 40 به 55 درصد افزایش یافت.

بر اساس این مصوبه حقوق ورودی ریشه شیرین بیان از 40 به پنج درصد کاهش یافت.

دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت امروز این مصوبه را به گمرک کشور ابلاغ کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار