اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879685398

مدیر عامل بیمه کوثر تاکید کرد

رسانه حلقه اتصال اعتماد سازی بیمه و مردم

کد: 1395051879685398

http://goo.gl/CETLNM

، تهران , (اخبار رسمی): مشعلچی فیروز آبادی گفت: رسانه می تواند به عنوان حلقه اتصال میان صنعت بیمه و مردم در جهت اعتماد سازی، نقش آفرینی کند.

مجید مشعلچی فیروزآبادی مدیرعامل

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروزآبادی مدیرعامل این شرکت در حاشیه نشست صمیمی با خبرنگاران حوزه صنعت بیمه، ضمن بیان این مطلب، اعلام کرد: پرچم‌داران و مجاهدان عرصه آگاه‌سازی جامعه با شفاف‌سازی عملکردها و بیان برنامه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند  به منظور اعتمادسازی و آرامش‌خاطر جامعه گام بردارند.

مجید مشعلچی فیروزآبادی یادآور شد: ترویج‌دهندگان این صنعت با انتقال مفاهیم بیمه و مزایای خرید بیمه‌نامه‌ها به آحاد جامعه، می‌توانند مردم را به خرید بیمه‌نامه ترغیب کرده و شرکت‌های بیمه در مواقع دشواری و بحران کمک‌رسان و همیار آن‌ها باشند.

وی با اشاره به جایگاه رسانه و مطبوعات ادامه داد: تلاشگران این عرصه با نگارش تحلیل‌، نقد، روشنگری و شفاف‌سازی رویدادها و عملکردها می‌توانند به‌عنوان پل ارتباطی مسئولان شرکت‌های بیمه و آحاد جامعه در جهت گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ بیمه و ازسوی دیگر ارتقای صنعت بیمه گام بردارند.

مدیرعامل بیمه کوثر شرکت گسترش همکاری میان فعالان صنعت بیمه و اصحاب رسانه را یکی از عوامل توسعه اقتصادی کشور برشمرد و بیان‌کرد: صنعت بیمه  تکیه‌گاهی مطمئن برای تمامی صنایع و اجرای برنامه‌های اقتصادی محسوب می‌شود و این امر با نوآوری‌های این صنعت جایگاه خود را هرچه بیشتر نمایان سازد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه