اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052081845415

با مشارکت بانک اقتصاد نوین وبیمه نوین انجام شد

راه اندازی طرح سوپرمارکت مالی

کد: 1395052081845415

http://goo.gl/jF7OVi

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور مدیرعامل شرکت بیمه نوین و معاون بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین طرح سوپرمارکت مالی بانک اقتصاد نوین راه اندازی شد.

سوپرمارکت مالی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین،  حسین کریم خان زند مدیرعامل شرکت بیمه نوین در مراسم افتتاحیه طرح بانکداری جامع که صبح امروز در شعبه فرشته بانک اقتصاد نوین با حضور معاونان و مدیران این بانک برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از تحقق طرح های پیشرو در گروه مالی اقتصاد نوین، گفت: آغاز اجرای این طرح در شعب بانک اقتصاد نوین شروع بسیار خوبی برای همکاری های مشترک مالی، بانکی و بیمه ای در گروه هلدینگ اقتصاد نوین است.

وی ادامه داد: امروز نگرش های بازاریابی درحوزه اقتصادی و مفهوم تخصص در حوزه مالی در دنیا تغییر زیادی کرده است. دیدگاه امروزی رضایتمندی مشتریان را در گرو ارائه خدمات با کیفیت و سهل الوصول می داند.

کریم خان زند درخصوص اهمیت ارائه خدمات جامع پولی و بانکی به مشتریان خاطرنشان کرد: تخصص و مهارت های فروش در خدمات مالی، بانکی و بیمه ای بسیار گسترش یافته و با آموزش و ارتقای دانش کارشناسان خود باید بتوانیم پهنه گسترده ای از خدمات مالی را زیر یک سقف برای اطمینان و راحتی مشتریان ارائه دهیم.

لازم به ذکر است طرح سوپر مارکت مالی با همکاری بانک اقتصاد نوین، شرکت بیمه نوین و شرکت تأمین سرمایه نوین در به منظور خدمت رسانی پولی- مالی با هدف ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان گرامی در بازارهای سرمایه، پول و بیمه به صورت پایلوت در 7 شعبه منتخب تهران (فرشته، بهشتی، دیباجی، فردوسی، ستارخان، اسفندیار و سپهبدقرنی) و 8 شعبه در شهرهای تبریز، رشت، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان، اهواز و کرج اجرا می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه نوین

شرکت بیمه نوین به عنوان هجدهمین شرکت بیمه در کشور جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1384.10.20 تحت شماره 263461 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده و پس از اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی ایران (به شماره 30881 مورخ 1384.12.14) فعالیت خود را آغاز نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه