اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052687685832

راشدی عنوان کرد

جایگزینی واگن‌های باکیفیت درمسیرتهران-مشهد

کد: 1395052687685832

http://goo.gl/kp41ba

، تهران , (اخبار رسمی): معاون مسافری شرکت راه‌آه جمهوری اسلامی ایران گفت:روزانه 23 هزار مسافر با قطار به مشهد می روند و یا از مشهد بر می گردند که این بیشترین جابجایی مسافر با قطار در کشور است.

جایگزینی واگن‌های باکیفیت درمسیرتهران-مشهد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت راه آهن، سید محمد راشدی با بیان اینکه در کشور روزانه 55 هزار مسافر با قطار جابجا می شود که 23 هزار مسافر آن در مسیر مشهد است، گفت: سال گذشته واگن های بالای 55 سال و تعدادی واگن که کیفیت مناسب نداشت از خدمات دهی کنار گذاشته شد و واگن های باکیفیت جایگزین آنها شد.

راشدی افزود: واگن‌های جایگزین شده تولید داخل است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

وی به راه اندازی دو رام قطار در مسیر تهران - مشهد اشاره کرد و گفت: ظرفیت این قطارها 650 نفر است.

معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی افزود: دولت با حمایت از بخش خصوصی در صنعت حمل و نقل زمینه سرمایه گذاری بیشتر و با ایجاد تسهیلات برای توسعه ناوگان اقدام کند.

راشدی گفت: کیفیت قطارهای تولید داخل خوب است اما باید هزینه های تولید کاهش یابد که این می تواند با تولید خارجی رقابت کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

کشور ایران، در حال حاضر دارای ۱۳۴۳۷ کیلومتر (انتهای سال ۱۳۹۵)شبکه ریلی استاندارد و ۹۶ کیلومتر (میرجاوه-زاهدان) خطوط ریلی عریض است. نگهداری و تعمیر و هم‌چنین بهره‌برداری از شبکه ریلی بر عهده شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (به عنوان نماینده حاکمیت) در بخش حمل و نقل ریلی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان