اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052687755596

وقت اضافه بازرگانان ایرانی برای تثبیت در بازار روس ها؛

تکنولوژی جدید ایتالیایی در خطوط صنایع غذایی

کد: 1395052687755596

http://goo.gl/3ef1du

، تهران , (اخبار رسمی): ایران می‌توانست از غیاب بازرگانان ترکی برای توسعه صادرات جهت‌دار در روسیه حداکثر بهره‌برداری راکند با حل و فصل مشکلات میان مسکو و آنکارا، بازرگانان ایران برای تصاحب بازار روسیه وارد وقت اضافه شدند.

تکنولوژی جدید ایتالیایی در خطوط صنایع غذایی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران امروز با اعلام این خبر گفت: ایران و ایتالیا در حوزه صنایع غذایی وارد فاز عملیات اجرایی شدند.

وی افزود: قرارداد مشترک تجاری بین ایران و ایتالیا در حوزه خط تولید تراکتورسازی و ابزارهای کشاورزی پیش از نوروز به امضا رسید و تکنولوژی جدید وارد خطوط تولید شد.

زرگران خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه کشاورزی ازجمله فیات لامبورگینی در زمینه تولید ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی فدراسیون ماهی‌گیری و دامپروری ایتالیا در حوزه میزان برداشت محصول فعال هستند به ایران آمدند و در حوزه صنایع تبدیلی قرارداد تجاری امضا شد.

زرگران ادامه داد: ساخت ماشین‌آلات صنایع تبدیلی با هدف افزایش اطلاعات و تکنولوژی کشورها می‌تواند اثرات جدی در بالا بردن کمی و کیفی محصولات کشاورزی و صنایع غذایی به‌جا بگذارد.

مشکلات انتقال همچنان به قوت خود باقی است

رئیس کانون انجمن‌های صنفی صنایع غذایی ایران تصریح کرد: با وجود استقبال کشورها از تعامل اقتصادی با ایران، هنوز مشکلات گشایش LC و انتقال پول به قوت خود باقی است.

وی یادآور شد: در حوزه اعتبارات اسنادی، مشکلات بین بانکی مرتفع نشده و از طریق اتاق از وزارت امور خارجه برای حل و فصل آن کمک خواسته شده است.

بازار روسیه در شرف از دست رفتن کامل

زرگران تأکید کرد: روسیه بازار بزرگی برای محصولات کشاورزی و صنایع غذایی ایران بوده و کشورمان می‌توانست برای توسعه صادرات از فرصت به‌وجودآمده کنار رفتن ترک‌ها از بازار این کشور استفاده کند.

وی اظهار داشت: با وجود تلاش‌های صورت‌گرفته، اقدامات عملیاتی که بتواند وضعیت صادرات به روسیه را جهت‌دار کند، صورت نگرفت.

زرگران همچنین گفت: با حل و فصل شدن مشکلات سیاسی بین مسکو و آنکارا فرصت‌های طلایی ایجادشده برای بازرگانان ایران به‌شدت محدود خواهد شد.

وی در پایان افزود: اکنون وقت اضافه ایران برای تصاحب بازارهای روسیه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون انجمن های صنایع غذایی ایران

کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران در سال 1382 با مشارکت انجمن‌های فعال در صنایع غذایی کشور تشکیل شده است. هدف از تشکیل کانون، ایجاد هماهنگی بین تشکل‌های موجود جهت برقراری و حفظ ارتباط منظم با مراجع ذیصلاح و پیگیری مسائل و مشکلات اعضاء به صورت گروهی، برنامه‌ریزی برای ارائه الگوها و طرح‌های کارشناسی و موثر جهت توسعه بهره‌وری و بهبود صنایع غذایی کشور می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]