اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193795368

در تفاهم نامه بانک پارسیان با سازمان نظام صنفی رایانه ای مطرح شد

توسعه بانکداری الکترونیک با ظرفیت های IT

کد: 1395053193795368

http://goo.gl/DLO91D

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور معاون فناوری اطلاعات بانک پارسیان و مدیرعامل سازمان نظام صنفی رایانه ای تفاهم همکاری دوجانبه امضا شد و بر اساس این تفاهم نامه، طرفین بر لزوم افزایش سطح همکاری و ارایه خدمات تاکید کردند.

تفاهمنامه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، احمد جعفری معاون فناوری اطلاعات این بانک دراین مراسم با اشاره به اینکه هدف بانک پارسیان این است که تبدیل به بانک دیجیتال شود، گفت: بانک پارسیان از ابتدای فعالیت خود، تمرکز بر حوزه فناوری و بانکداری الکترونیک را سرلوحه کارخود قرار داده و نخستین بانک با ارائه خدمات بانکی به صورت on line – Real time در کشور بود. 

جعفری با بیان اینکه نظام صنفی رایانه ای جزو سازمان های معتبر و مهم کشور است بر استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های صنعتIT کشور تاکید کرد.

 وی افزود : هم اکنون 91 درصد از تراکنش های بانک پارسیان به صورت غیر حضوری و مبتنی بر نرم افزار لوتوس انجام می شود که با استفاده از توانمندی و دانش متخصصان داخلی از اسفند ماه سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته و برنامه بانک پارسیان این است که این درصد را بالا ببریم . یعنی مشتری فقط برای یک سری خدمات خاص مشاوره و به شعبه باید مراجعه کند تا اینکه برای کارهای ساده که می توان از درگاه های دیگر انجام شود.

بر اساس این گزارش نیز سعادت مدیرعامل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نیز با بیان اینکه راهبرد سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تعامل با دستگاه ها و نهادهای مختلف هم دولتی و هم  بخش خصوصی است، گفت: این تفاهم نامه می تواند سرآغاز توسعه همکاری های بیشتر میان نهاد بانک و نهادهای صنفی با یکدیگر باشد و سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان یک تشکل توانمند و پویا، از همکاری و تعامل سازنده با  نهاد بزرگی همچون بانک پارسیان استقبال می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه