اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060296595842

از 4 الی 7 شهریور برگزار می شود

هفدهمین نمایشگاه صنایع غذایی در مشهد

کد: 1395060296595842

http://goo.gl/wL7teJ

، تهران , (اخبار رسمی): در هفدهمین نمایشگاه صنایع غذایی در مشهد کشورهای هند، پاکستان، لهستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا، قزاقستان، اکراین، بلژیک، جمهوری چک و چین حضور پیدا خواهند کرد.

هفدهمین نمایشگاه صنایع غذایی در مشهد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از اطلاع رسانی نمایشگاه های ایران، حامدایرانی مدیر برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات مشهد گفت: در نمایشگاه سال جاری صنایع غذایی کشور،  75 شرکت خارجی و 140 شرکت داخلی حاضر خواهند بود و پیش‌بینی می‌شود به طور کلی 250 شرکت‌کننده در این دوره از نمایشگاه حضور یابند که این دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی از  4 الی 7 شهریورماه در مشهدمقدس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت‌کننده‌های خارجی از کشورهای هند، پاکستان، لهستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا، قزاقستان، اکراین، بلژیک، جمهوری چک و چین هستند و علاوه بر بازدیدکنندگان داخلی بازدیدکنندگانی از کشورهای ترکیه، تاجیکستان، روسیه، عراق و سایر کشورهای آسیای میانه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

ایرانی در خصوص فضای نمایشگاهی اختصاص یافته گفت: مساحت اختصاص‌یافته به نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و ماشین‌آلات مشهد بیش از 7000 متر مربع را شامل می‌شود..
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در حال حاضر به سکویی برای صادرات مواد غذایی به افغانستان تبدیل شده است؛ گفت: در سال جاری در این راستا همکاری‌های گسترده ایران با تجار افغانی ادامه یافت و همچنان نیز برای توسعه تعاملات با افغانستان می‌توان بیش از این روی نمایشگاه صنایع غذایی آی‌فود حساب کرد.

مدیر برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات مشهد در خصوص فعالیت‌های انجام شده درحاشیه برگزاری نمایشگاه امسال، گفت:تلاش کردیم با توجه به نیاز روز صنعت غذا نسبت به برگزاری دوره‌های تخصصی برای فعالین نمایشگاه گام برداریم در همین راستا دروه‌های تخصصی فرآوری مواد غذایی ارگانیک با همکاری انجمن ارگانیک و دوره‌های آموزشی نقش بسته‌بندی در ماندگاری مواد غذایی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین همایش نقش مسئولین فنی در افزایش کیفیت مواد غذایی توسط سازمان غذا و داروی علوم پزشکی و انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفی برگزار می‌شود، طی یک دوره دو روزه با کیفیت مواد غذایی و تجارت بین‌الملل در روز اول و فرآوری سبزیجات، میوه‌جات و کنسروجات در روز دوم برگزار خواهد شد که این دوره با حمایت جامعه کشاورزی و غذایی آلمان توسط اساتید آلمانی برگزار خواهد شد.

ایرانی افزود: همچنین با رایزنی‌های انجام شده سوبسیدی از وزارت کشاورزی آلمان به منظور برگزاری این دوره‌ها دریافت شده و بر همین اساس هزینه شرکت در این دوره‌ها رایگان خواهد بود. فقط به دلیل محدودیت پذیرش علاقه‌مندان باید برای حضور در این دوره‌ها با ستاد و یا انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفی استان تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]