اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060397175700

افتتاح سیستم برق خورشیدی در تالاب هشیلان

کد: 1395060397175700

http://goo.gl/MFnPko

، تهران , (اخبار رسمی): پنل خورشیدی در پاسگاه محیط بانی تالاب هشیلان به مناسبت هفته دولت، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

افتتاح سیستم برق خورشیدی در تالاب هشیلان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ،علامحسین کاظمی ،مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه با بیان این مطلب گفت: این پنل  که در محل پاسگاه محیط بانی تالاب هشیلان  نصب و راه اندازی می شود دارای 2کیلوات ساعت برق  است که در هفته دولت بهره برداری می شود .
غلامحسین کاظمی  افزود: اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در راستای تجهیز پاسگاههای محیط بانی وبه منظور انجام ماموریت های مستمر در مناطق تحت مدیریت  ،برق رسانی  به پاسگاههای چالابه در منطقه حفاظت شده بیستون ومنطقه شکار وتیر اندازی ممنوع تالاب هشیلان درهفته دولت به انجام می رسانیم.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در پایان ، دو ویژگی شاخص پروژه  برق رسانی محیط بانی  تالاب هشیلان را ترویج الگوی  مدیریت سبز و حرکت در مسیر شعار اقتصاد مقاومتی  وصیانت از منابع محیط زیست  با هدف ارتقاء وافزایش حفاظت در مناطق تحت مدیریت محیط زیست دانست، که با بودجه ای بالغ بر 700000000  ریال ، بهره برداری  می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان حفاظت محیط زیست

تخریب محیط زیست و بهره برداری بیش از حد منابع در کشور ما نیز همانند بسیاری از کشورهای جهان در طی قرن گذشته، چشمگیر بوده و تسریع در این روند در سال 1335 منجر به تشکیل دستگاهی مستقل به نام کانون شکار ایران، با هدف حفظ نسل شکار و نظارت بر اجرای مقررات مربوط به آن شد. در سال 1346 در پی تصویب قانون شکار و صید، سازمان شکاربانی و نظارت بر صید جایگزین کانون فوق شد. بر اساس قانون اخیر، سازمان شکاربانی و نظارت بر صید، مرکب از وزیران کشاورزی، دارایی، ‌جنگ و شش نفر از اشخاص با صلاحیت بود. بر اساس ماده 6 قانون فوق، وظایف سازمان شکاربانی و نظارت بر صید از محدوده نظارت و اجرای مقررات ناظر بر شکار فراتر رفته و امور تحقیقاتی و مطالعاتی مربوط به حیات‌وحش کشور، تکثیر و پرورش حیوانات وحشی و حفاظت از زیستگاه آنها و تعیین مناطقی به عنوان پارک وحش و موزه‌های جانورشناسی را نیز در بر گرفت. در سال 1350 نام سازمان شکاربانی و نظارت بر صید به “سازمان حفاظت محیط زیست و نام شورای‌عالی شکاربانی و نظارت بر صید به “شورای‌عالی حفاظت محیط زیستف تبدیل شد و امور زیست‌محیطی از جمله پیشگیری از اقدامهای زیانبار برای تعادل و تناسب محیط زیست نیز به اختیارات قبلی آن افزوده شد. در سال 1353 پس از برپایی کنفرانس جهانی محیط زیست در استکهلم و با تصویب قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست در 21 ماده، این سازمان از اختیارات قانونی تازه‌ای برخوردار شد و از نظر تشکیلاتی نیز تا اندازه‌ای از ابعاد و کیفیت سازگار با ضرورتهای برنامه‌های رشد و توسعه برخوردار شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | محیط زیست