اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060699615833

«رنگ عشق» به نفع کودکان سرطانی

کد: 1395060699615833

http://goo.gl/Tt4tmz

، تهران , (اخبار رسمی): دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ عشق» در حمایت از کودکان محک برگزار می شود.

«رنگ عشق» به نفع کودکان سرطانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ عشق» به مناسبت 25 سالگی محک در گالری رواق هنری(گالری شرقی) برج میلاد برگزار می‌شود. 

افتتاحیه این نمایشکاه جمعه 12 شهریور، ساعت 16 تا 21 برگزار می شود و بازدید برای عموم از  13 تا 19 شهریور، از ساعت 11 تا 21 مقدور است. قابل ذکر است که نیمی از عواید فروش این آثار به کودکان مبتلا به سرطان تعلق می‌گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]