اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060699625833

پیام تسلیت محک در پى درگذشت داوود رشیدی

کد: 1395060699625833

http://goo.gl/PK493C

، تهران , (اخبار رسمی): محک درگذشت زنده یاد داوود رشیدى، هنرمند پیشکسوت عرصه تئأتر، سینما و تلویزیون را به خانواده گرامی ایشان، دوستداران هنر و خانواده بزرگ محک تسلیت گفت.

پیام تسلیت محک در پى درگذشت داوود رشیدی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،آراسب احمدیان،مدیرعامل مؤسسه خیریه محک در پیامی درگذشت زنده یاد داوود رشیدی را تسلیت گفت.

 متن پیام احمدیان  به  شرح به این  است :"داوود رشیدى و خانواده هنرمند ایشان همواره از یاوران و همراهان دیرین کودکان مبتلا به سرطان محک بوده اند. اختصاص عواید یک شب اجرای ویژه نمایش "آقای اشمیت کیه؟" به کارگردانی ایشان براى حمایت از کودکان محک که آخرین و یکى از نمونه هاى همراهى ایشان با کودکان مبتلا به سرطان بود، نشان از توجه و نگاه این استاد گرانقدر به مسئولیت اجتماعى در زندگی هنری و حرفه اى اش دارد.

 مؤسسه خیریه محک در طول 25 سال فعالیت خود همواره قدردان هنرمندانى بوده است که با ارزشمندترین داشته خود که اعتبار و جان مایه هنرى شان است این سازمان را حمایت کرده اند.   

روان تو زندست گر تن بمرد            ندارد خردمند مرگ تو خرد

بار دیگر درگذشت این استاد پیشکسوت را تسلیت گفته و باور داریم که گوهر والای هنر ایشان که با نوع دوستى پیوند خورده بود همواره تأثیر ماندگارى بر تارک هنر ایران زمین و خشت خشت سازمان محک که با عشق هزاران یاوری چون او بنا شده است، باقی خواهد گذاشت."                   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر