اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607101585833

محک برای کودکان سرطانی چه می‌کند

کد: 13950607101585833

http://goo.gl/Czx6Z0

، تهران , (اخبار رسمی): محک برای شادی کودکان مبتلا به سرطان برنامه های شاد و ویژه ایی برگزار می کند.

محک برای کودکان سرطانی چه کار می‌کند؟

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک ،خیلی از کودکان به دلایل مختلف مبتلا به انواع بیماری‌ها می‌شوند و یکی از این بیماری‌ها سرطان است. در محک  کودک عزیزی که به بیماری سرطان مبتلا شده است در کنار گذراندن مراحل درمانش به بهترین شکل و با بهترین امکانات،‌ روزهای شادی را نیز همراه با خاله‌ها و عموهای محکی و دوستان دیگر می‌گذراند. از جمله این  برنامه ها برگزاری جشن هاست .

محک چه جشن هایی برگزار می کند

چرا که شادی کودکان مبتلا  به سرطانی برای محک خیلی مهم است. برای همین در محک به هر مناسبتی برای آنه او دوستانشان جشن‌های شاد برگزار می‌شود. مثل جشن پایان و آغاز سال تحصیلی،‌ جشن آخر سال و نوروز، جشن بادبادک و روز جهانی کودک،‌ جشن تولد و کلی جشن و برنامه شاد دیگر.

می توانید برای خبردار شدن از برنامه‌های مخصوص بچه‌ها با مددکاری اجتماعی محک 23501400 تماس بگیرید و بپرسید که برنامه بعدی چه زمانی  برگزار خواهند شد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]