اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607102405758

از روز دوشنبه برگزار می شود

نمایشگاه باز باران در 5 نقطه پایتخت

کد: 13950607102405758

http://goo.gl/20Gle8

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه پس از باران در 5 نقطه از پایتخت از روز دوشنبه، 8 شهریور ماه به مدت 10 روز برگزار خواهد شد.

نمایشگاه باز باران در 5 نقطه پایتخت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، رضا قدیمی با اشاره به برپایی سومین دوره نمایشگاه باز باران در آستانه سال تحصیلی جدید، گفت: نمایشگاه امسال از روز دوشنبه هشتم شهریور ماه آغازمی شود و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.
وی در خصوص تغییر مکان های تعیین شده در شهر تهران برای برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: فرهنگسرای اشراق، فرهنگسرای خاوران، بوستان ولایت، برج میلاد و هم چنین دریاچه ی شهدای خلیج فارس به عنوان 5 منطقه ی انتخابی برای این دوره از نمایشگاه در نظر گرفته شده است.  

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران هدف از برگزاری نمایشگاه باز باران را ترویج و توسعه فرهنگ استفاده از نوشت افزار ایرانی-اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: برپایی این دست از نمایشگاه ها جهت ایجاد آسایش و  راحتی خانواده های تهرانی و دانش آموزان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر

شرکت ساماندهی صنایع مشاغل شهر تهران به موجب اجرای بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها در شهرداری تهران تشکیل شده و وظایفی همچون طراحی پروژه‌های جامع و موردی امر ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، نظم بخشی دکه‌ها و ساخت کیوسک و فعالیتهای حرفه‌ای تحقیق، مطالعه، برنامه‌ریزی مرتبط با موضوع شرکت را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه