اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607103126123

مدرسه ملی سینمای ایران برگزار می‌کند

نشست پژوهشی «امنیت بازار در سینمای ایران»

کد: 13950607103126123

http://goo.gl/HhkPI9

، تهران , (اخبار رسمی): مدرسه ملی سینمای ایران دهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی خود را با عنوان «امنیت بازار در سینمای ایران» برگزار می‌کند.

نشست پژوهشی «امنیت بازار در سینمای ایران»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینما، در این نشست حمید باقریان پژوهشگر به ارائه‌ی پژوهشی از خود با عنوان «بررسی اقتصادی تولید فیلم سینمایی در ایران» می‌پردازد و سپس علیرضا داوودنژاد و منوچهر محمدی از تهیه‌کنندگان سینمایی به ایراد سخنرانی درباره‌ی موضوع نشست خواهند پرداخت.

این دومین نشست از سه‌گانه‌ی پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با موضوع «اقتصاد سینمای ایران» است. در واپسین نشست اقتصادی «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

این نشست‌ که اجرای آن‌ را سعید قطبی­زاده منتقد سینمایی بر عهده دارد، سه‌شنبه 9 شهریور 1395 از ساعت 17 الی 19 در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک 3 برگزار خواهد شد و ورود به آن برای عموم علاقه­مندان آزاد است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدرسه ملی سینما

طرح تأسیس مدرسه ملی سینمای ایران در آبان‏‌ماه سال 1392 و در دولت یازدهم مطرح گشت. طراحی و اجرای این مهم از سوی ریاست سازمان سینمایی به مدیر کل دفتر مطالعات، توسعه‌ی دانش و مهارت‌های سینمایی سپرده شد که مأمور انجام مطالعات و رایزنی‏‌های لازم جهت ایجاد این نهاد گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر