کد: 13950608104385585

در رقابت های پلی آف والیبال

بانک سرمایه اولین صعودکننده به نیمه نهایی

کد: 13950608104385585

http://goo.gl/jaAeaH

، تهران ، (اخبار رسمی): تیم والیبال بانک سرمایه ،ماسکو ویتنام را در بازی پلی آف راحت شکست و به نیمه نهایی صعود کرد.

بانک سرمایه اولین صعودکننده به نیمه نهایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال نماینده ایران که مرحله دوم را با صدرنشینی تمام کرده بود، در مرحله یک چهارم نهایی حریف ماسکوی ویتنام تیم چهارم گروه f  شد و ساعت 9:30 صبح امروز به وقت تهران در نخستین بازی این مرحله به میدان رفت و موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازات 25 بر18 ،25 بر16 و 25 بر18 این تیم را از پیشرو بردارد.

مصطفی کارخانه با استراحت دادن به بعضی ملی پوشان ترکیب لوکاش ژیگادلو،سید محمد موسوی، علی شفیعی ،میلاد عبادی پور ،فرهاد قائمی، شهرام محمودی و فرهاد ظریف را به میدان فرستاد که با نتیجه 25 بر 18 بازی یک طرفه را به سود خود به پایان بردند. بانک سرمایه در ست دوم تیم با همان ترکیب ست اول و تنها با تعویض قاسم کارخانه به جای میلاد عبادی پور شروع کرد اما بعد کارخانه ، علی جلالی را شهرام محمودی تعویض کرد ، این ست هم با نتیجه 25 بر 16 به نفع بانک سرمایه تمام شد.

در ست آخر سرمربی بانک سرمایه ترکیب بازیکنانش در میدان  را تغییر داد. در این ست مهدی مهدوی ،عادل غلامی ، علی جلالی ،فرهاد قائمی ،قاسم کارخانه و فرهاد ظریف بازی کردند . از جمع بازیکنان بانک سرمایه تنها چاچیچ تا این ست بازی نکرده بود که کارخانه به او هم فرصت بازی داد ، وقتی امتیاز 14 بر 10 به سود بانک سرمایه بود ،چاچیچ به جای فرهاد قائمی به میدان رفت تا همه بازیکنان سهمی در این بازی تمرینی داشته باشند.

بانک سرمایه  به آسانی زرد پوشان نماینده ویتنام را با امتیاز 25 بر  18 برد تا 3 بر صفر برنده باشد و باشد و اولین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی قهرمانی باشگاه های آسیا. نماینده ایران با این برد در مرحله نیمه نهایی با برنده  بازی شانگهای گلدن و آلتای قزاقستان برای صعود به فینال بازی می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.