کد: 13950608104455585

جلالی: تیم ما با المپیکی ها در اوج قرار دارد

کد: 13950608104455585

http://goo.gl/EpHVXd

، تهران ، (اخبار رسمی): علی جلالی پشت خط زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت : بازی مقابل نماینده ویتنام تمرین خوبی بود. به هر حالا با حضور بازیکنان المپیکی تیم ما در اوج قرار دارد.

جلالی: تیم ما با المپیکی ها در اوج قرار دارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، علی جلالی  امروز دربازی پلی آف مقابل ماسکوی ویتنام از ست دوم جای شهرام محمودی را در زمین گرفت. ویبا بیان اینکه بعداز پیروزی 3 بر صفر مقابل ماسکوی ویتنام خوشحال است که بانک سرمایه نخستین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی شده است،گفت: تیم ما  که با بازیکنان المپیکی در اوج قرار دارد ، با پشت سر گذاشتن بازیهای آسان و سخت مرحله مقدماتی و دوم رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا، امروز هم در بازی یک طرفه و تمرینی نماینده ویتنام را شکست دادیم و به مرحله نیمه نهایی رفتیم تا کار را در آنجا برای فینال یکسره کنیم.

پشت خط زن بانک سرمایه  با اشاره به سطح رقابتها اضافه کرد: در این دوره تیم های ضعیف و تیم های قوی حضور دارند. تیم های قوی  مثل تالای قزاقستان ، تویودای ژاپن و تایوان پاور چین تایپه کمی تیم ما را آزار دادند. ان شاءالله فردا هم با کشست حریف فینالیست خواهیم شد و بعد هم قهرمان.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.