اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950608104655368

مجلس از مدیرعامل بانک پارسیان قدردانی کرد

تجلیل از سیاست های اقتصاد مقاومتی

کد: 13950608104655368

http://goo.gl/5We2kY

، تهران , (اخبار رسمی): کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک های خصوصی از سوی نمایندگان مجلس به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تجلیل و قدردانی کرد.

لوح پارسیان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، این مراسم  که در مجلس شورای اسلامی و با حضور حجت الاسلام عبدالحمید خدری عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلسو چند از  نمایندگان مجلس برگزار شد؛ به پاس تقدیر از خدمات بانک پارسیان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی از دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و  رئیس کانون بانک های خصوصی تجلیل و قدردانی به عمل آمد. 

بر اساس این گزارش و در متن لوح تقدیر از مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک های خصوصی کشور، که به امضای عبدالحمید خدری عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی  و رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر رسیده، آمده است: جناب آقای دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان؛ با توجه به تلاش های ارزنده جنابعالی در بانک پارسیان در جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کنندگان، بدین وسیله از جنابعالی تقدیر و تشکر می شود.

امید است با عنایت خداوند متعال در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه