کد: 13950608104885355

به مشتریان بانک سامان ارائه می شود

واگذاری صندوق امانات در فرودگاه امام(ره)

کد: 13950608104885355

http://goo.gl/TSEvUh

، تهران ، (اخبار رسمی): بانک سامان برای افزایش راحتی مشتریان برتر خود، واگذاری صندوق امانات را با شرایط ویژه در واحدCIP فرودگاه امام خمینی(ره) آغاز کرد.

صندوق امانات

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سامان، رضا حیدری مدیر مشتریان ویژه و خاص بانک سامان با اعلام این خبر  اظهارداشت: بانک سامان با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، صندوق امانات الکترونیکی را با شرایط ویژه و استثنایی در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در اختیار مشتریان ویژه و خاص قرارمی‌دهد.

مدیرمشتریان ویژه و خاص بانک سامان تصریح کرد: این صندوق‌ها به‌ صورت کوتاه‌مدت 7روزه و بلندمدت 3 ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌ گیرد و برای مشتریان عادی بانک نیز با پرداخت هزینه‌ها مطابق تعرفه بانک مرکزی قابل استفاده است.

حیدری خاطرنشان کرد: برای بازشدن این صندوق‌ها، علاوه برکلید، به اثر انگشت صاحب صندوق نیز نیاز است. همچنین مشتریان می‌توانند به ‌صورت اختیاری برای صندوق امانات خود رمز عبور نیز تعیین کنند.

علاقمندان به بهره‌مندی از این خدمت و اطلاع از جزییات بیشتر این خدمت می‌توانند به بانکدار ویژه مستقر در شعب بانک مراجعه یا با شماره تلفن 22662105-021 مرکز خدمات سامان زندگی تماس گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.