اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950608105086133

اتمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت محمد علیزاده

کد: 13950608105086133

http://goo.gl/9LK2je

، تهران , (اخبار رسمی): تمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت محمد علیزاده در تهران به فروش رفت و این خواننده پرکار موسیقی پاپ؛ از طرف سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران نیز به عنوان جوان برتر سال 94 در حوزه «هنر ورزش» انتخاب شد.

اتمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت محمد علیزاده

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت موسیقی ایران گام، استقبال هواداران از سری جدید کنسرت بزرگ محمد علیزاده به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» و مؤسسه پخش «هنر شهر»؛ در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، باعث شد که تمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت بزرگ شهریور ماه این خواننده پرکار و موفق موسیقی پاپ؛ به صورت کامل به فروش برسد و Sold Out شود و این خواننده قرار است در 8 سانس مختلف در ساعت 20 و 23 در روزهای 13 و 14 و 15 و 16 شهریور ماه جاری با گروه ارکسترش در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه برود.

محمد علیزاده آقای احساس موسیقی پاپ ایران، همزمان با اتمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت بزرگ شهریور ماه تهران؛ از طرف سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران نیز به عنوان جوان برتر سال 94 در حوزه «هنر ورزش» انتخاب شد. جوانان برتر سال 1394 ورزش ایران در پنجاه رشته تخصصی یادواره سرلشکر شهید ورزشکار حاج ناصرکاظمی همزمان با هم تجلیل می‌شوند که در این بین از جوانان برتر حوزه هنر ورزش نیز تجلیل خواهد شد.

این سازمان به منظور تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه و الگوسازی جوانان موفق برای عموم جامعه جوان کشور و تجلی فرهنگ که جوانان مظهر امید هستند در سطح جامعه ورزش، جوانان برتر سال 1394 ایران را با احترام و همفکری با فدراسیون‌های رشته‌های مختلف ورزشی و کارشناسان متخصص حوزه جوان کشور، انتخاب و پس از تأیید شورای مرکزی همزمان با ششم شهریور ماه؛ سالروز شهادت سرلشکر شهید ناصر کاظمی اعلام کرد.

محمد علیزاده سال گذشته در 27 سانس مختلف در تهران، برای علاقمندان به موسیقی پاپ برنامه اجرا کرده بود که رکوردار برگزاری کنسرت در پایتخت محسوب می‌شود وبا توجه به اینکه بلیت‌های سری جدید کنسرت بزرگ علیزاده به طورت کامل به فروش رفته و  Sold Out شده است؛ آخرین سانس اجرای این کنسرت تابستانی در واقع، بیست و دومین اجرای امسال کنسرت‌های به شمار می‌رود و به رکورد دیگری در اجراهای خود در تهران نزدیک می‌شود.

علی‌رضا شهبازی ـ نوازنده گیتار الکتریک، امیرحسین اویسی ـ رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد، اشکان موسوی ـ نوازنده و سولیست ویولن، بهمن میرزازاده ـ نوازنده بوزوکی و گیتار، محمد شعبانی ـ نوازنده پرکاشن، اشکان صدیق‌آذر ـ نوازنده لانچ پد، علی‌اصغر پورنگهبان ـ نوازنده گیتار باس، ایمان ذاکری ـ نوازنده درامز و سعید عباسی ـ نوازنده کیبورد، در کنسرت‌های بزرگ شهریور ماه، محمد علیزاده را با سازهای خود همراهی خواهند کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت موسیقی ایران گام

ایران گام از اولین برنامه گذاران کنسرت ها برای نسل نو و با استاندارهای روز بوده است که در این راستا در پانزده سال گذشته تا کنون ، بیش از 400 کنسرت موفق در ایران و خارج از کشور (کانادا ، سوئد ، استرالیا ، آلمان ، مالزی و ...) برگزار نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی