کد: 13950611109685755

حضور چک ها در نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

کد: 13950611109685755

http://goo.gl/8eaYq5

، تهران ، (اخبار رسمی): معاون وزیر صنعت و تجارت جمهوری چک در دیدار با قائم‌مقام وزیر صنعت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران از مشارکت شرکت‌های کشور متبوعش در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران خبر داد.

حضور چک ها در نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، «ولادیمر بارتل» در دیدار با «مجتبی خسروتاج» با اعلام این خبر گفت: بیش از 60 نفر از مدیران شرکت‌های جمهوری چک که سازنده ماشین‌آلات صنعتی و ابزار CNC هستند قرار است در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران حضور یابند.

بر اساس این گزارش در جریان این ملاقات دو طرف توافق کردند در خلال برگزاری نمایشگاه صنعت تهران در روزهای 14 تا 17 مهر، همایشی نیز بین صنعتگران ایران و چک برگزار شود تا در مورد پروژه‌هایی مانند ساخت ماشین‌آلات ابزار مذاکره و الگویی برای آن تعریف شود.

در ادامه این جلسه دو طرف ضمن مرور روند تجارت خارجی و همکاری‌های صنعتی و تجاری، توافق کردند که زمینه‌های جدیدی از همکاری‌های صنعتی بین دو کشور آغاز شود تا الگوهای نوینی در تولید مشترک، انتقال تکنولوژی، مزیت‌های تولید در ایران و بازاریابی در منطقه ایجاد شود.

علاقه‌مندی ایران برای ساخت چرخ و محور واگن‌های مسافری، ساخت ابزار CNC، توربین‌های تا 10 مگاوات بخاری، شیرآلات صنایع نفت، ساخت هیدورپمپ‌های صنایع نفت و ... نیز از دیگر موضوعات مطرح شده میان معاونان وزیر صنایع ایران و چک بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.