اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111220042

پیشنهادات خودرویی ایدرو به سرمایه گذاران

کد: 13950613111220042

http://goo.gl/8qNNrC

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با انتشار فراخوانی، از عموم سرمایه گذاران برای اجرای طرح تولید تایر ،‌ترمز ضد قفل (ABS)و تولید رایانه موتور خودرو (ECU) ، دعوت کرد.

پیشنهادات خودرویی ایدرو به سرمایه گذاران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، در فراخوان ایدرو که با دستور دکتر معظمی وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش منتشر شده  ، گفته شده است در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور توسعه صنعت داخلی و همچنین حمایت از سرمایه گذاری های صنعتی، از سرمایه گذاران واجد شرایط برای اجرای مستقل چند طرح برگزیده صنعتی در حوزه خودرو و قطعه سازی دعوت به عمل می آید. در این فراخوان تاکید شده است اجرای این طرح ها از طریق ارایه بسته حمایتی اختصاصی  به سرمایه گذاران منتخب و برخوردار از توانمندی های فنی، مالی و مدیریتی، تسهیل خواهد شد.

 بنا به این خبر در طرح پیشنهادی به سرمایه گذاران برای تولید تایر در سیستان تاکید شده است که بسته حمایتی ایدرو از سرمایه گذاران شامل حمایت در فرایند فاینانس ،‌تامین تسهیلات بانکی،‌واگذاری زمین و همچنین تسهیل تامین دانش فنی و ماشین الات می باشد.ضمنا حجم اولیه سرمایه گذاری کل 6910 میلیارد ریال برآورد شده است.

 همچنین بسته حمایتی از تولید ترمز ضد قفل شامل توافق فروش محصول به خودروسازی ،‌واگذاری زمین در منطقه ویژه گرمسار ،‌حمایت در فرایند فاینانس و تامین تسهیلات بانکی می باشد.کل سرمایه گذاری در این طرح 510 میلیارد ریال برآورد شده است.

از طرفی تولید راینه موتور خودرو دارای بسته حمایتی شامل توافق فروش محصول به خودروسازی ،‌وگذاری زمین  در شهرک تحقیقاتی کاوش ،‌حمایت د رفرایند فاینانس و تامین تسهیلات بانکی می باشد.حجم سرمایه گذاری در این طرح 500 میلیارد ریال برآورد شدهاست.

مشروح فراخوان عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جهت شناسایی سرمایه گذار در سایت سازمان گسترش به نشانی www.idro.org   در بخش توسعه سرمایه گذاری های صنعتی – فراخوان - قابل مشاهده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) یک سازمان توسعه‌ای بوده که به منظور گسترش و نوسازی صنایع کشور از راه بررسی های علمی و صنعتی و تهیه و تربیت کادر مدیریت و تاسیس شرکتهای صنعتی، معدنی و خدماتی و یا مشارکت در آنها و کمک و راهنمایی‌های فنی به واحدهای صنعتی و معدنی در سال 1346 تشکیل شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید