کد: 13950613111795355

به مشتریان برتر

بانک سامان کارت هدیه ارزی می‌ دهد

کد: 13950613111795355

http://goo.gl/NR2khu

، تهران ، (اخبار رسمی): بانک سامان به ‌منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان برتر در ایجاد امکانات خرید از طریق کارت‌های ارزی متصل به سوییچ‌های بین ‌المللی از درگاه‌های آنلاین و پایانه‌های فروشگاهی، کارت هدیه ارزی عرضه می‌کند.

سامان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سامان رضا حیدری مدیر مشتریان ویژه و خاص با اعلام این خبر تصریح کرد: مشتریان ویژه و خاص بانک می‌توانند، کارت ارزی از 10 تا 1000 دلار تهیه کنند و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

مدیر مشتریان ویژه و خاص بانک سامان اظهار داشت: این کارت به صورت دلاری در شعب سراسرکشور ارائه می‌شود. همچنین امکان انجام خریدهای غیر دلاری با توجه به امکانات درگاه خرید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز به‌عنوان نرخ تبدیل وجود دارد.

حیدری گفت: دارندگان این کارت‌ها می‌توانند از پایانه‌های فروشگاهی نصب‌ شده در فروشگاه‌های طرف قرارداد شرکت ویزا در سراسر جهان یا درگاه‌های فروش اینترنتی در وب‌سایت‌های طرف قرارداد با ویزاکارت استفاده کنند.

وی تصریح کرد: برای پشتیبانی از این کارت‌ها، مرکز خدمات 24ساعته در کشور امارات متحده عربی با اپراتور و راهنما درنظر گرفته شده که شماره تماس آن روی جلد کارت درج شده است.

مدیر مشتریان ویژه و خاص بانک سامان خاطرنشان کرد: مشتریان برتر برای اطلاع از چگونگی خرید کارت هدیه ارزی وکسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز خدمات سامان زندگی به شماره 22662105-021 داخلی 224 و 306 تماس بگیرند.

گفتنی است، شرکت ویزا یکی از سه صادرکننده معتبرکارت‌های اعتباری جهان است که کارت‌های آن در بیش از 200 کشور جهان قابلیت استفاده دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.