کد: 13950614112915833

افتتاح دفتر جلب مشارکت سعدی

کد: 13950614112915833

http://goo.gl/YhYORu

، تهران ، (اخبار رسمی): دفتر جدید جلب مشارکت‌های مردمی محک در خیابان سعدی، به منظور تسهیل، گسترش و تداوم ارتباط با یاوران افتتاح شد.

افتتاح دفتر جلب مشارکت سعدی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک در مراسم افتتاح دفتر سعدی مدیر عامل، تعدادی از مدیران و کارکنان و جمعی از یاوران موسسه حضور داشتند. آراسب احمدیان، مدیرعامل محک ضمن خوشامدگویی به مهمانان و قدردانی از آقای خادم یاوری که افتتاح دفتر جدید جلب مشارکت‌های محک به همت ایشان صورت گرفت، گفت: «با توجه به موقعیت مکانی دفتر سعدی و ظرفیت حضور افراد در مراکز خرید اطراف این دفتر امیدواریم بتوانیم رابط خوبی برای رساندن کمک‌های نیکوکاران به کودکان مبتلا به سرطان باشیم. در دفتر سعدی همانند دفاتر دیگر محک، در خصوص خدمات ارائه شده به کودکان مبتلا به سرطان و روش‌های کمک، اطلاع رسانی می‌شود و با جذب مشارکت‌های مردمی، شایسته‌ترین خدمات به کودک مبتلا به سرطان ارائه خواهد شد.»

یاوری که اهدای این دفتر به همت ایشان صورت گرفت، در خصوص نیت خیر خود گفت:«خوشحالم که افتتاح جدیدترین دفتر جلب مشارکت‌های محک به دست یکی از فرزندان بهبودیافته محک اتفاق افتاده و امروز نتیجه عهدی که با خداوند داشتم را می‌بینم.» 

حمید خانی مدیر جلب مشارکت‌های مردمی محک در معرفی دفتر سعدی با برشمردن ویژگی‌های تجاری این منطقه گفت: «طبقه اول دفتر سعدی برای حضور یاوران و جلب مشارکت‌های مردمی تجهیز شده است و در طبقه دوم این دفتر، امکان ارائه خدمات برای ارسال نمادهای همدردی به مناطق مرکزی شهر تهران فراهم می‌شود.»

افتتاح دفتر سعدی به رسم تمامی مراسم‌های محک به دست صالح، فرزند محک که به تازگی قطع درمان شده است، صورت گرفت تا همواره به یاد داشته باشیم که حاصل کمک‌های نیکوکاران، گام برداشتن کودکان مبتلا به سرطان در مسیر سلامتی است.

محک تلاش می‌کند که بر اساس مأموریت خود و به پاس 25 سال اعتماد نیکوکاران، مشارکت‌های خیرخواهانه را به بهترین و ارزنده‌ترین خدمات به کودکان مبتلا به سرطان  تبدیل کند.

نشانی دفتر سعدی:

خیابان سعدی، چهار راه مخبرالدوله، کوچه رفاهی، پلاک 21

33530089- 33530029

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.