کد: 13950615114866123

در مدرسه ملی سینما برگزار می شود

نشست «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران»

کد: 13950615114866123

http://goo.gl/SUfK95

، تهران ، (اخبار رسمی): نشست «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» در مدرسه ملی سینمای ایران برگزار می شود.

نشست «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینما، مدرسه ملی سینمای ایران یازدهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی خود را با عنوان «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» برگزار می‌کند.

در این نشست حسین یزدان‌شناس به ارائه‌ پژوهشی از خود با عنوان «چالش‌های اقتصادی سینمایی ایران» می‌پردازد و سپس علیرضا داوودنژاد تهیه ‌کننده و کارگردان و فرشته طائرپور تهیه‌ کننده سینمای ایران به ایراد سخنرانی درباره موضوع نشست می پردازند.

سومین نشست از سه ‌گانه‌ پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با موضوع «اقتصاد سینمای ایران» است و در دو نشست قبلی «مخاطب و آمار فروش در سینمای ایران» و «امنیت بازار سینمای ایران» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این نشست‌ که اجرای آن‌ را سعید قطبی زاده منتقد سینمایی بر عهده دارد، سه ‌شنبه 16 شهریور ماه از ساعت 17 الی 19 در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک 3 برگزار خواهد شد و ورود به آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدرسه ملی سینما

طرح تأسیس مدرسه ملی سینمای ایران در آبان‏‌ماه سال 1392 و در دولت یازدهم مطرح گشت. طراحی و اجرای این مهم از سوی ریاست سازمان سینمایی به مدیر کل دفتر مطالعات، توسعه‌ی دانش و مهارت‌های سینمایی سپرده شد که مأمور انجام مطالعات و رایزنی‏‌های لازم جهت ایجاد این نهاد گردید.

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.