اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950617117605883

درشهرک صنعتی قرچک انجام شد

برنامه ریزی برای استقرار6هزاربنگاه تولیدی

کد: 13950617117605883

http://goo.gl/ajVS8Q

، (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن بازدید از شهرک صنعتی قرچک از برنامه ریزی برای استقرار 6 هزار بنگاه تولیدی صنفی در شهرک صنعتی قرچک خبرداد

برنامه ریزی برای استقرار6هزاربنگاه تولیدی

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: برنامه های گسترده ای در حوزه صنایع کوچک و متوسط در جهت ارتقاء سطح رقابت پذیری، ایجاد شبکه های ارتباطی بین بازار و تولیدکنندگان و توسعه شبکه های صادراتی انجام شده است.
 علی یزدانی بابیان مطلب فوق هدف از این اقدامات را پشتیبانی  نرم افزاری از صنایع عنوان کرد و گفت: پس از اقدامات سخت افزاری این اقدامات در گام دوم از اهمیت زیادی برخوردار است.
معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با تاکید بر گره گشایی از مشکلات مردم وایجاد اشتغال پایدار خاطر نشان کرد:شهرکهای صنعتی در ساماندهی صنایع کوچک ومتوسط وهمچنین بنگاه های صنفی تولیدی می توانند نقش موثری ایفا نمایند.
یزدانی  توسعه شهرک صنعتی قرچک اشاره و بیان کرد: در همین راستا کمیته مشترکی میان شرکت استانی و فرمانداری تشکیل شده است که امور مربوط به توسعه شهرک را دنبال خواهند کرد.
وی تصریح کرد: شهرک صنعتی قرچک در حوزه ساماندهی صنایع کوچک و متوسط و بنگاه های خرد می تواند نقش موثری را ایفا کند. یزدانی با اشاره به وسعت شهرک صنعتی قرچک گفت: این شهرک در حال حاضر حدود 750 هکتار وسعت دارد و 300 هکتار هم درآینده توسعه پیدا می کند که در این صورت یکی از شهرک های صنعتی بزرگ کشور خواهد بود و نقش موثری در اشتغال جوانان خواهد داشت.
یزدانی اظهار کرد: این منطقه در حوزه شناسایی، تشکیل  و  توسعه خوشه های صنعتی که  بنگاه های تولیدی صنفی نیز مرتبط هستند نقش موثری   ایفا کرده و در شهرستان همدلی کاملی میان دستگاه های اجرایی  و شرکت استانی شکل گرفته است.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران ضمن تشکر از زحمات فرماندارقرچک ومدیران استان اظهار کرد: با کمک و همکاری مسئولین، توسعه این شهرک به خوبی در حال پیگیری است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی

در سال 1362 پس از ایجاد تغییرات در نظام صنعتی کشور، سازمان صنایع کوچک و نواحی صنعتی ایران با کلیه وظایف در وزارت صنایع ادغام گردید و به منظور ایجاد هماهنگی و استفاده مطلوب از امکانات شهرک های صنعتی و ایجاد هر چه بیشتر امکانات زیربنایی و ارائه خدمات ضروری برای متقاضیان ایجاد واحدهای صنعتی، قانون" شرکت شهرکهای صنعتی ایران" به تصویب رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید