اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950618118865370

از سوی وزیر اقتصاد تمدید شد

عضویت پورسید در شورای عالی بیمه

کد: 13950618118865370

http://goo.gl/3uHK0L

، تهران , (اخبار رسمی): طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد، بهزاد پورسید به عنوان کارشناس امور حقوقی مجدد برای عضویت در شورای عالی بیمه انتخاب شد.

ساختمان بیمه مرکزی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل بیمه مرکزی، طی حکمی از سوی علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی و با عنایت به مصوبه مورخ 7 شهریور 1395 مجمع عمومی بیمه مرکزی و به استناد بند 8 . تبصره ذیل ماده 10 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه گری بهزاد پور سید برای عضویت مجدد در شورای عالی بیمه انتخاب شد.

براساس این حکم، طیب نیا انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید درخدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای وی از خداوند متعال خواستار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه مرکزی

سابقه فعالیت بیمه در کشور به صورت غیر رسمی بیش از یک قرن است .نخستین بار در سال 1289 خورشیدی دو شرکت بیمه خارجی به تاسیس نمایندگی در ایران اقدام کردند .اولین قانونی که در ایران درخصوص شرکت های بیمه به تصویب رسید قانون مربوط به ثبت شرکت ها مصوب دوم آذر 1310 است که در ماده 8 آن شرکت های بیمه اعم از ایرانی و خارجی را تابع نظام نامه ای دانست که از طرف وزارت عدلیه تنظیم می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه