اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620119925489

از سوی مدیرعامل بانک گردشگری مطرح شد

بانکی که صنعت توریسم را سودده می کند

کد: 13950620119925489

http://goo.gl/I6whmq

، تهران , (اخبار رسمی): آماده هستیم تامین مالی مشترک پروژه های مختلف را با علاقه مندان به سرمایه گذاری در ایران بر عهده بگیریم.

سفری

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، سفری، این بانک را به عنوان بانک تجاری متخصص در حوزه گردشگری، عضو وابسته سازمان جهانی جهانگردی و عاملیت دو نهاد مهم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز صندوق توسعه ملی، عنوان کرد و گفت: "ما با سرمایه گذاری های مناسب در ایجاد زیرساخت های صنعت گردشگری به ویژه ساخت هتل ها آماده هستیم تامین مالی مشترک پروژه های مختلف را با علاقه مندان به سرمایه گذاری در ایران بر عهده بگیریم".

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تاکنون نیز تعداد زیادی هتل، مجموعه های بین راهی و زیرساخت های گردشگری توسط بانک گردشگری تامین مالی شده اند.

وی یادآور شد: همچنین علاوه بر پروژه های عنوان شده، درحال حاضر چندین فرصت سرمایه گذاری و مشارکت در مگا پروژه های بانک وجود دارد که می توانیم مشارکت سرمایه گذاران خارجی را در آنها داشته باشیم.

سفری در ادامه اظهار داشت: بانک گردشگری تنها یک بانک نیست، بلکه یک گروه مالی گردشگری به حساب می آید، که در حوزه های مختلف گردشگری، به ارائه خدمات می پردازد.

براساس این گزارش گروه مالی گردشگری شرکت مادر تخصصی متشکل از 5 هلدینگ مالی ،گردشگری ، صنعتی و معدن، انرژی و نفت و ساختمانی است که هر یک از این هلدینگ ها در زمینه فعالیت خود آماده سرمایه گذاری هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه