اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950624124980340

فرانش، 1100 دوره آموزشی تخصصی را در 2 سال ارائه کرد

آموزش عمومی مهارت کسب در آمد با ویدئو آنلاین

کد: 13950624124980340

https://goo.gl/Hnt3lJ

، تهران , (اخبار رسمی): امکان تدریس و کسب درآمد از طریق آموزش دیجیتال با پیشرفت های فن آوری به سادگی میسر شده است.

آموزش عمومی مهارت کسب در آمد با ویدئو آنلاین

به گزارش اخبار رسمی در این روش از طریق صد ها دقیقه ویدئوی آموزشی افراد می توانند به راحتی مهارت‌های کسب در آمد را یاد بگیرند. وب سایت فرانش به عنوان یکی از مراجع مهم آموزش آنلاین تا به امروز توانسته با تولید صدها ویدئوی آموزشی در امر مهارت آموزی اقدامات مفیدی را به انجام برساند.

مسئولان این وب سایت می گویند فرانش در مدت کمتر از دو سال فعالیت توانسته بستر لازم برای بیش از 1100 دوره آموزشی تخصصی و کاربردی را فراهم کند.
بر اساس این گزارش اگر به این وب‌سایت مراجعه کنید، طبقه‌بندی‌های مختلف از آموزش‌ها را در اختیار خواهید داشت که با پرداخت هزینه‌ای معقول برای کل یک دوره (در مقایسه با هزینه هر جلسه یادگیری در آموزشگاه)، می‌توانید از آنها هم برای آموزش دیجیتالی در فضای مدرسه و دانشگاه‌ استفاده کنید.
کارشناسان این وب سایت می گویند برای یادگیری شخصی، مهارت‌های مختلفی که می‌توانند از فرد یک آزادکار یا یک نیروی ماهر در حوزه‌های طراحی، کسب و کار، وب و غیره برای جذب و اشتغال بسازند، آموزش داده می‌شود .
استفاده از تولیدات فرانش به عنوان مکملی در کنار تحصیلات مهارت افراد را برای ورود به بازار کار افزایش می دهد و شانس کسب در آمد آنها را تا چند برابر افزایش می دهد.

فرانش با گذشتن از مرز گردآوری 100 هزار دقیقه ویدیوی آموزشی، اخیرا با 25 درصد تخفیف روی خرید اول محصولات خود را به دانش پذیران ارائه می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرانش

فرانش (کائسنا) فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی فرانش (کائسنا) با تمام وجود تلاش میکنیم. در فرانش (کائسنا) افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]