کد: 13950627127866108

راه‌های ارزان سفر کردن به اروپا

کد: 13950627127866108

https://goo.gl/Yoj07L

، تهران , (اخبار رسمی): می توان با استفاده از برخی ترفندها، هزینه‌های اقامت و گشت‌وگذار در کشورهای اروپایی را تا حد زیادی کاهش داد.

راه‌های ارزان سفر کردن به اروپا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی الی گشت، همه می‌دانیم که هزینه‌های سفربه اروپا سنگین و گران است و برای همه‌چیز از هتل و خوراکی گرفته تا تاکسی و اتوبوس و مترو باید پول زیادی پرداخت کنیم. اما هیچ کاری نشد ندارد ومی شود این  هزینه  ها را تا حد زیادی کاهش دهیم. پس اگر فکر می‌کنید که باید به خاطر هزینه‌های بالا، قید سفر به اروپا را بزنیم، تجدید نظر کنید و راه‌هایی که زیر را بررسی کنید. خواهید دید که اروپا را هم می‌شود با هزینه کمتری گشت و از دیدن و اقامت در آن لذت برد.

در فصل‌های گران سفر نکنید، این زمان اوج مسافرت‌ها است

یعنی دلیلی ندارد در گران‌ترین فصل‌ها به اروپا بروید. مسافران حرفه‌ای و جهانگردان توصیه می‌کنند که این کار را انجام دهید.
یکی از جهانگردانی که یک سال تمام را صرف سفر به دور دنیا کرده است توصیه می‌کند که خارج از فصل سفر کنید. فصل تابستان زمان اوج مسافرت‌ها است بنابراین سفر کردن در طی فصل بهار و پاییز زمان مناسبی است که می‌توانید سفر ارزان‌تری به اروپا داشته باشید زیرا در این مواقع از سال هوا هنوز آفتابی است ولی از سوی دیگر میزان توریست‌ها در این زمان از سال به کمترین میزان خود می‌رسد و قیمت‌ها نیز نسبتاً پایین‌تر است. اما در فصل تابستان، شرایط کاملاً برعکس می‌شود؛ تعداد توریست‌ها به حداکثر خود می‌رسد و قیمت‌ها نیز افزایش پیدا می‌کنند و هزینه‌ها ممکن است سر به فلک بزنند!

هتل های کوچک را هم در نظر داشته باشید

در اروپا علاوه بر هتل‌ها، می‌توانید در هاستل ها هم اقامت کنید. زمانی که در هتل‌های کوچک اقامت می‌کنید در اتاقتان فضای زیادی نخواهید داشت و خدمات چندان زیادی به شما ارائه نخواهد شد اما در بین همین هتل‌های کوچک که اصطلاحاً فقط جای خواب و صبحانه به مشتریان خود ارائه می‌نمایند موارد مناسبی نیز وجود دارد که با کمی جستجو و تحقیق می‌توانید هاستل‌های مناسبی را برای اقامتتان پیدا کنید.
اگر اهل معاشرت باشید، هاستل‌ها علاوه بر اینکه مقرون‌به‌صرفه خواهند بود، مزیت دیگری نیز دارند و آن امکان آشنایی شما با سایر توریست‌ها است. پس قبل از سفرتان، از طریق سایت‌های گردشگری، هزینه اقامت در هتل‌ها را در طی فصل تابستان، در شهرهای بزرگ مانندپاریس ،لندن و رم  بررسی کنید. حتماً حتم تعجب خواهید کرد زیرا هزینه اقامت در این هتل‌ها، نسبت به هاستل‌ها بسیار بالا است.

در ورودیه موزه‌ها صرفه‌جویی کنید

در کشورهای اروپایی، معمولاً فقط یک روز در هر ماه، بازدید از موزه‌ها رایگان است و بازدیدکنندگان بدون پرداخت ورودی می‌توانند از موزه‌ها بازدید کنند. اما گاهی اوقات، در ماه تعداد این روزها بیشتر می‌شود و چندین روز بازدید از موزه‌ها به صورت رایگان امکان‌پذیر است. در طی سفرتان قبل از اینکه به سمت موزه حرکت کنید، آنلاین برنامه ماهانه موزه‌ها را بررسی کنید و ببینید که آیا می‌توانید آن روز رایگان از موزه‌ها بازدید کنید یا نه. درنتیجه می‌توانید ضمن بازدید از چند موزه، هیچ هزینه‌های هم پرداخت نکنید و از همین صرفه جویی‌های کوچک، می‌توانید هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الی گشت

آژانس هواپیمایی الی گشت فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو در زمینه خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی و رزرو هتل به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد. شرکت الی گشت با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالش را فرصتی می دانیم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری به خوبی تثبیت شده است.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.