اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950631132375833

شما به یک جشن متفاوت در محک دعوت شدید

کد: 13950631132375833

https://goo.gl/pTecwR

، تهران , (اخبار رسمی): تنها چند روز دیگر به شروع اولین روز از آخرین بازار قلک‌شکان محک باقی مانده است تا به رسم 25 سال همراهی نیکوکارانه‌ در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان گرد هم آییم.

شما به یک جشن متفاوت در محک دعوت شدید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک، شما برای شرکت در هجدهمین جشن قلک‌شکان محک دعوت شدیدتا به رسم 25 سال همراهی نیکوکارانه‌ در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان گرد هم آییم.

علاوه بر شرکت در این بازارچه خیریه و تجربه اوقاتی خوش می‌توانید قلک‌های پر شده خود را برای حمایت از کودکان محک به همراه داشته باشید یا قلک‌های تازه‌ای بگیرید. غرفه‌های متنوع بازار هم فعال هستند تا در روزهای ماه مهر و با حال و هوای سیرک همراه با دوستان و خانواده، حامی قهرمانان مبارزه با سرطان شویم. بی‌صبرانه مشتاق حضور شما هستیم. 

این مراسم 8 و 9 مهر ماه 1395 از ساعت 10 صبح تا 8 شب بر گراز می شود.

این مراسم به نشانی ؛میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- خیابان پروفسور پروانه وثوق- بلوار محک- موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]