اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950631132605905

واژه ها در وبسایت ها چه تاثیری دارد

استراتژی کلمات کلیدی در سئو

کد: 13950631132605905

https://goo.gl/hknRgO

، تهران , (اخبار رسمی): ارائه یک استراتژی برای انتخاب کلمه کلیدی‬ برای بسیاری از کسانی که قصد فعالیت دراین حوزه دارند، الزامی است.

استراتژی کلمات کلیدی در سئو

به گزارش روابط عمومی فست سئو، ارائه یک استراتژی برای انتخاب کلمه کلیدی‬ برای بسیاری از کسانی که اقصد فعالیت دراین حوزه دارند، الزامی است.‬ با وجودی که برخی از شما مستقل کار می کنید‬ ولی ارائه دلایلی‬‬ ‫برای انتخاب کلمه کلیدی گاها نیاز است.‬ ممکن است شما بخواهید با یک‬ متخصص سئو کار و تامین کننده ای را ارزیابی کنید. ‬در این دوره شما باید بر روی لیست کلیدواژه ها کار کنید و‬ با تمرین بیشتر با بازار خود آشنا شوید.‬ همچنین امیدواریم تا بتوانید این تکنیک های تحقیقی را‬ برای کسب و کار خود استفاده کنید و‬ اطلاعات و مفاهیم خوبی برای ساختن فرصتها پیدا کنید.‬ اولین راهی که برای ساخت‬ استراتژی کلیدواژه ای پیشنهاد می کنیم‬ این است که نشان دهید به‬ چه شکلی زبان جستجوگران با زبان کمپانی متفاوت است.‬

مثالی از استراتژی کلمات کلیدی در سئو

من یک بار با یک تولید کننده لوازم‬ ساختمان سازی کار میکردم که قصد‬ داشت دستگاه های چوب خردکن خود را بفروشد‬ ولی در وب سایت‬ و کاتالوگ نام آن را چوب بر نامیده بودند‬ ولی افراد دیگر در شرکت به‬ آن چوب خرد کن می گفتند و تحقیق کلیدواژه ای نیز همین را نشان می داد‬ و همه کس چوب خرد کن را جستجو می کردند‬ .ولی زمانی که پرسیدیم چرا نام‬ آن را چوب بر گذاشته اند‬ آنها گفتند که همیشه نامش همین بوده است .

استفاده از زبان سنتی اولین مرحله‬ برای ارائه کلیدواژه ها است.‬ انجام این کار آسان است چون داده های کلیدواژه ای‬ از طرف مشتری های بالقوه ای ساخته‬ می شوند که به دنبال اطلاعات ارائه شده شما هستند.‬ از این بحث به عنوان یک فرصت یادگیری استفاده کنید. این یک تحقیق بازار عالی است و تنها به تحقیق کلیدواژه ای ختم نمی شود‬ و این کار هزاران مشتری بالقوه را به دنبال دارد‬ که به دنبال شرکتهایی مثل شما هستند.‬ تصویری از آن مشتری ها را مجسم کنید‬ و درک کنید که چرا آن‬ واژه ها را استفاده می کنند و چه انتظاری دارند‬ سپس از استراتژی کلیدواژه ای از‬ نگاه چرخه خریداران استفاده کنید‬ .چقدر واژه های محبوب برای واژه های این چرخه تحقیق، کلمات کلیدی اولیه هستند‬ و چطور این واژه ها تغییر‬ میکنند تا یک سرمایه مبتنی بر واژه داشته باشند‬.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فست سئو

خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت با فست سئو. سایتی کامل با آموزش های سئو و آخرین اخبار سئو و دانلود نرم افزار های سئو و بهینه سازی سایت و معرفی سایت های سئو

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش