اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950704136585415

بیمه نوین در شش ماهه نخست سال رقم زد

رشد حق بیمه 14 درصدی در صنعت بیمه

کد: 13950704136585415

https://goo.gl/aORJpI

، تهران , (اخبار رسمی): مدیریت ریسک در صدور و کنترل آن در بیمه نوین، رشد 14 درصدی حق بیمه در شش ماهه نخست سال 95 را در این شرکت محقق کرد.

بیمه نوین

 به گزارش اخبار رسمی به نقل روابط عمومی بیمه نوین آرام رشیدی معاون پشتیبانی و امور اقتصادی با اعلام این خبر افزود: با آغاز سال 95 برای بیمه نوین، همزمان با اتخاذ استراتژی رشد در فروش، پالایش پرتفوی در دستور کار قرار گرفت و طبق پیش بینی ها با به کارگیری سیاست های بازنگرانه در فرآیندهای مختلف شرکت، علاوه بر رشد 14 درصدی حق بیمه، با ارزیابی، تحلیل و کنترل ریسک موفق به کاهش 24 واحدی نسبت خسارت به صدور نیز در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال 94 شدیم.

وی در ادامه افزود: در بخش فنی علاوه بر پیش بینی سود، کاهش 16 درصدی مبلغ خسارت همراه با 79 درصد کاهش در تعداد خسارت در همین مدت ناشی از سیاست های تکمیلی در آموزش و سامان دهی فرآیندهای عملیاتی در شرکت است که با بررسی و ارائه روش های مناسب، بهبود مستمر این روند در دستور کار قرار گرفته است.

رشیدی همچنین تصریح کرد: طبق پایش های مقطعی و همزمان با آن تحلیل عملکرد شرکت در حوزه های مختلف فنی و سرمایه گذاری برنامه های عملیاتی با زمانبندی مشخص برای تحقق اهداف هر یک از واحدها و شعب، پیش بینی شده و در حوزه های مختلف طراحی، ارائه و کنترل می شود.

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین در پایان با اشاره به اهمیت بازیابی نیروی انسانی و ارتقای کیفی شبکه فروش در شرکت خاطر نشان کرد: در حوزه ارتقای توانمندی نیروی انسانی نیز آموزش همگام کارکنان و نمایندگان با رویکرد ایجاد دانش کاربردی و مؤثر در حرفه افراد در حال اجراست و تمام ساز و کارهای موجود در شرکت در جهت ارتقای کیفی و ایجاد تمرکز مشارکتی با شبکه فروش در توسعه سهم بیمه نوین در بازارهای متنوع با هدف کسب پرتفوی سوددِه با حداقل ریسک است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه نوین

شرکت بیمه نوین به عنوان هجدهمین شرکت بیمه در کشور جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1384.10.20 تحت شماره 263461 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده و پس از اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی ایران (به شماره 30881 مورخ 1384.12.14) فعالیت خود را آغاز نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه