کد: 13950704137085755

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی خبر داد

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه تجارت دریایی

کد: 13950704137085755

https://goo.gl/xtxV4O

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از اعزام هیات تجاری ـ بازاریابی به کنفرانس و نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه در امارات متحده عربی خبر داد.

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه تجارت دریایی

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرهاد نوری با اعلام این مطلب، اعزام این هیات را در راستای وظایف دفتر خدمات بازرگانی در خصوص رفع مشکلات صادرکنندگان در حوزه‌های حمل‌ونقل و آشنایی آنها با فعالیت‌های حمل و نقل و ترانزیت دریایی دانست.

وی با بیان اینکه شصت و یکمین مجمع سالانه متصدیان امور کشتیرانی و خدمات دریایی با هدف دستیابی به تغییرات سازمان یافته در صنایع دریایی برگزار خواهد شد، افزود: این نشست فرصتی را پیش روی فعالان و مدیران و متصدیان امور دریایی قرار می‌دهد تا با شرکت در این کنفرانس به افق‌های تجاری جدید و فرصت‌های بازرگانی نوین دست یابند و با همتایان خود تشریک مساعی کنند.

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی برگزاری نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه را یکی از مهمترین رویدادهای تاثیرگذار در حوزه حمل‌و‌نقل دریایی  دانست و اظهار داشت: حضور فعالان حوزه حمل و نقل دریایی از بیش از 70 کشور جهان در این رویداد بیانگر اهمیت و نقش آن در بسط و توسعه فعالیت‌هایی تجاری از طریق دریا است.

نوری ضمن دعوت از فعالان حوزه حمل‌و‌نقل دریایی برای حضور در این مجمع، گفت: حضور جمهوری اسلامی ایران در این رویداد مفید است و باعث آشنایی و استفاده از تجربیات و توانمندی‌های سایر کشورها می‌شود ؛ نمایشگاه و کنفرانس تجارت دریایی خاورمیانه طی روزهای دهم تا دوازدهم آبان ماه سال جاری در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

متقاضیان و فعالان اقتصادی در صنعت دریا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در نمایشگاه، به پورتال سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی www.TPO.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 22663885-021 و 21912847-021 تماس حاصل بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.