کد: 13950704137145755

با حضور 135 شرکت انجام می شود

برگزاری بزرگترین نمایشگاه فناوری نانو در تهران

کد: 13950704137145755

https://goo.gl/DD9O7B

، تهران ، (اخبار رسمی): نهمین نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ 14 مهرماه جاری با حضور 130 شرکت داخلی و 5 شرکت خارجی از کشورهای تایلند و کره جنوبی آغاز به کار می‌کند.

برگزاری بزرگترین نمایشگاه فناوری نانو در تهران

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه داخلی در حوزه فناوری نانو و دومین نمایشگاه فناوری نانو آسیا است که به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود. 
از جمله اهداف برگزاری این رویداد می‌توان به شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی، تقویت همکاری بین صنایع مرتبط، نفوذ فناوری­های توسعه یافته نانو در صنایع موجود، زمینه‌سازی برای حضور شرکت‌های فعال در زمینه نانو در بازارهای بین‌المللی، ارتقای دانش عمومی و تقدیر از برترین‌های فناوری نانو اشاره کرد.
 مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و محصولات خود شامل سیستم‌های لایه‌نشانی ترکیبی اسپاترینگ همراه با تبخیر حرارتی، سامانه لایه‌نشانی رومیزی، فشنگ‌کن انجمادی، سامانه دو منظور، لایه نشانی به روش بخار شیمیایی و... را به نمایش خواهند گذاشت. 
این نمایشگاه درفضایی به وسعت بیش از 3 هزار مترمربع برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.