اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950704137415398

آغاز ثبت‌نام طرح بیمه‌ای کوثر

بازنشستگان نیروهای‌مسلح آرامش می یابند

کد: 13950704137415398

https://goo.gl/A4uo9B

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت‌نام طرح بیمه تکمیلی مازاد درمان گروهی ویژه بازنشستگان نیروهای‌مسلح (طرح بیمه‌ای آرامش) از پنجم مهرماه آغاز می‌شود.

بازنشسته

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر این طرح در جهت تحقق فرمان مقام معظم رهبری که فرمودند "ما می‌خواهیم اگر کسی در خانواده مریض شد آن خانواده بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد" و به‌منظور کاهش بخشی از دغدغه‌های جانبی بیماران و خانواده آن‌ها تصویب و اجرا شده است.

جواد همایی بیان‌کرد: بیمه‌شده اصلی با در دست داشتن دفترچه سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای‌مسلح خود و اعضاء خانواده‌اش می‌تواند به شعب بیمه‌کوثر و دفاتر الکترونیکی ساتا در سراسر کشور در این طرح ثبت‌نام کند.

مدیر بیمه‌های درمان شرکت خاطر نشان‌کرد: حق‌بیمه این طرح به‌صورت کسر از حقوق در اقساط 12ماهه انجام می شود.

جواد همایی آرامش بازنشستگان و خانواده آن‌ها را بالاترین دستاورد این طرح جامع بیمه‌ای دانست و بیان‌کرد: تامین هزینه‌های مازاد درمانی گروه هدف و تسریع و تسهیل در پرداخت هزینه‌های بیمه‌شدگان، دستیابی سریع به خدمات تخصصی و فوق‌تخصصی در بهترین و مجهزترین مراکز درمانی خصوصی و دولتی در سراسر کشور، دریافت معرفی‌نامه به مراکز درمانی طرف‌قرارداد در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شکل حضوری یا ازطریق ایستگاه‌‌های خدمات بیمه‌ای بیمه‌کوثر (چابک)، دریافت خسارت‌های درمانی در کوتاه‌ترین زمان ازطریق کارت‌های بانکی شتاب ازجمله مزایای این طرح است.

وی با بیان اینکه دستیابی سریع و آسان به اطلاعات هزینه‌ها و باقی‌مانده سقف خدمات ازطریق پرتال شرکت بیمه‌کوثر به‌منظور مدیریت بهینه استفاده از بیمه برای سرپرست و اعضای خانواده امکان‌پذیر است، تصریح‌کرد: ارائه خدمات ویژه به بیمه‌شدگان تحت‌پوشش در زمینه دندان‌‌پزشکی، عینک، سمعک، اورتز، پروتز و آزمایشگاه از مزایای این طرح است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه