اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706139566094

توسط ترندمیکرو صورت می گیرد

شناسایی 1800 ویروس در هر ثانیه

کد: 13950706139566094

https://goo.gl/ZMYCph

، تهران , (اخبار رسمی): براساس گزارش منتشر شده توسط شرکت امنیتی ترندمیکرو ، آنتی ویروس های این شرکت در فصل اول سال 2016 میلادی ، موفق به شناسایی 1813 تهدید سایبری ( Threat ) در هر ثانیه شدند .

شناسایی 1813 ویروس در هر ثانیه

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت ترندمیکرو یکی از شرکت های مطرح امنیتی ارائه دهنده نرم افزارهای آنتی ویروس در دنیاست که با غول های فناوری از جمله Cisco - IBM - VMware - Amazon - Microsoft - Siemens - HP - ASUS روابط نزدیکی دارد .

شرکت های فوق از جمله مشتریان محصولات و تکنولوژی های ترندمیکرو نیز هستند .

این شرکت در برخی کشورها مانند ایران و استرالیا با نام پی سی سیلین ( PC-Cillin ) نیز شناخته می شود و طیف متنوعی از نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شبکه ، شرکتی ، سازمانی و مراکز داده فیزیکی ، مجازی و ابری را ارائه می دهد .

محصولات شرکت ترندمیکرو از سال 1388 توسط شرکت معتبر دورانتاش در ایران ارائه و پشتیبانی می شود .

دیگر اخبار درباره شرکت و آنتی ویروس های ترندمیکرو را می توانید در این لینک مشاهده کنید .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]