اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706140096063

به همت «ما نیز» در خانه هنرمندان رخ داد

خلق آثار هنرمندانه با موضوع «صلح با طبیعت»

کد: 13950706140096063

https://goo.gl/oif06S

، تهران , (اخبار رسمی): پرفرمنس «صلح را به تصویر بکش» گروه مانیز، هنرمندان و مخاطبان جشنواره هنر برای صلح را به وجد آورد.

خلق آثار هنرمندانه با موضوع «صلح با طبیعت»
خانم ترابی و آقای سعادت دوندگان دوی ماراتن و فعالان ورزش صلح
خلق آثار هنرمندانه با موضوع «صلح با طبیعت»
استاد قدرت الله عاقلی مجسمه ساز و استاد رضا افسری نقاش
خلق آثار هنرمندانه با موضوع «صلح با طبیعت»
استاد وحید امین مجسمه ساز
خلق آثار هنرمندانه با موضوع «صلح با طبیعت»
پرفرمنس "صلح را به تصویر بکش" گروه "مانیز"، هنرمندان و مخاطبان جشنواره هنر برای صلح را به وجد آورد
خلق آثار هنرمندانه با موضوع «صلح با طبیعت»
کودکان در حاشیه این رویداد

هنرمندان در کنار بازدیدکنندگان، در حمایت مانیز، بر روی کیسه های پارچه ای مانیز صلح با طبیعت را به تصویر کشیدند

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی مانیز،در جشنواره هنر برای صلح امسال، 140 اثر هنری به نمایش گذاشته شد و در کنار آنها محصول اجتماعی مانیز هم به عنوان محصولی برای صلح با طبیعت به مخاطبان معرفی شد. بر اساس این گزارش، مانیزی ها از هنرمندان حاضر در جشنواره  و بازدیدکنندگان از آثار هنری جشنواره،خواستند در حمایت از پویش نایلون نه، بر روی کیسه های پارچه ای مانیز "صلح با طبیعت را به تصویر بکشند. 

بر پایه این گزارش، جشنواره هنر برای صلح امسال از 25 شهریور تا 5 مهر در خانه هنرمندان تهران برگزار شد و 140 اثر هنری  از هنرمندان برجسته با موضوع صلح به نمایش گذاشته شد.

موسسه غیر انتفاعی افق بخش سوم با پروژه زیست محیطی و اشتغالزایی "مانیز"  هم در این جشنواره حضور داشت و با ارائه محصول اجتماعی و مدل کسب و کار اجتماعی خود، حمایت هنرمندان و مخاطبان جشنواره را جلب کرد.

هنرمندانی چون کامبیز درم بخش، قدرت الله عاقلی، رضا افسری، وحید امین، احمد افتاده، رضا جوانمرد، رضا پیمان... در حمایت از مانیز در پرفرمنس آن شرکت کردند و بر روی کیسه های پارچه ای مانیز صلح  با طبیعت را به تصویر کشیدند. در کنار هنرمندان، بازدیدکنندگان جشنواره هم در گروه های سنی مختلف در پرفرمنس مانیز شرکت کردند و تحرک خاصی به فضای جشنواره دادند.

در کنار هنرمندان و بازدیدکنندگان جشنواره، مانیزی ها از حضور و حمایت ورزشکاران دوی ماراتن شیراز و دوندگان استقامت موزه جنگ تا موزه صلح، آقای سعادت و خانم ترابی هم بهره مند شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه غیرانتفاعی بخش سوم

موسسه غیر انتفاعی افق بخش سوم با هدف کارآفرینی اجتماعی از سال 94 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. با هدف اشتغالزایی گروه های حاشیه ای و کاهش آلودگی های محیط زیستی کیف های پارچه ای "مانیز " را با شعار ما نیز مردمی هستیم به بازار ارائه می دهد. ارائه راه حل های خلاقانه برای حل مسائل اجتماعی و زیست محیطی در اولویت اهداف این موسسه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]