اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710145745489

نفرات چهارم و پنجم مسابقات هم جایزه گرفتند

تنوع بخشی به جام خبرنگار2 با حمایت بانک گردشگری

کد: 13950710145745489

https://goo.gl/bKHzUT

، تهران , (اخبار رسمی): با تاکید بر حضور گسترده اصحاب رسانه در جام خبرنگار2، بانک گردشگری با اهداء جوایزی به نفرات چهارم و پنجم به این رخداد تنوع و هیجان بیشتری بخشید.

تنوع بخشی به جام خبرنگار2 با حمایت بانک گردشگری

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، با حضور 300 نماینده از رسانه های مکتوب و مجازی  سراسر کشورمان در مسابقات جام خبرنگار2، بانک گردشگری با اهدای جوایز به نفرات چهارم و پنجم در این رقابت ها تنوع و هیجان بیشتری ایجاد کرد.

بانک گردشگری که پیش از این نیز حمایت مالی مسابقات زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک تیراندازی با کمان را برعهده گرفته بود؛ بار دیگر بر سیاست های حمایتی خود از رخدادهای ورزشی تاکید کرده و با اهداء جوایزی به نفرات چهارم و پنجم رقابت های جام خبرنگار 2، به این مسابقات شکلی متنوع بخشید.

قابل ذکر است که این رویداد تفریحی – ورزشی  در هشتم مهرماه برگزار شد و حدود 300 نماینده از اصحاب رسانه در 4 رشته ورزشی بولینگ، بیلیارد، تیراندازی با کمان و تیراندازی با تپانچه با یکدیگر به رقابت پرداختند که بانک گردشگری در اهدا جوایز به نفرات چهرم و پنجمی نقشی پررنگ ایفا کرده و به هیجانات این مسابقات افزود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه