اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950712148955489

در نشست مدیرعامل بانک گردشگری با همکاران ستادی

بانک گردشگری با مشارکت مدیریت می‎شود

کد: 13950712148955489

https://goo.gl/RRlnZP

، تهران , (اخبار رسمی): صمیمانه مدیرعامل بانک گردشگری با همکاران ستادی، در روز یازدهم مهر ماه برگزار شد.

بانک گردشگری

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری در این نشست، «خسرو خواجه حسنی» با اشاره به نقش مهم منابع انسانی در سازمان‌های امروز، نیروی انسانی را روح دمیده شده در کالبد هر سازمان دانست و گفت: «منابع انسانی به تصمیمات سازمانی شکل می‌دهد، مسائل و مشکلات را حل می‌کند و به سازمان هویت می‌بخشد».

مدیرعامل بانک گردشگری ادامه داد: «موفقیت سازمان به روحیات، تلاش، انگیزش و رضایت نیروی انسانی وابسته است و مدیریت عالی بانک گردشگری با لحاظ کردن رویکرد «مشارکتی» و «دوستانه»، ارتباط مستمر و دو سویه میان همکاران و مدیران را لازمه بهبود شرایط کاری و انگیزشی می‌داند و معتقد است تنها از این طریق می‌توان سازمان را به جایگاه اصلی خود در کشور رساند».

وی «بی‌تحرکی» و «بی‌تفاوتی» را دو آفت بزرگ سازمانی دانست و با اشاره به اینکه در لایه‌های بالای مدیریتی بانک، آمادگی پذیرش هر گونه پیشنهاد و طرح اجرایی از طرف همکاران وجود دارد خاطرنشان کرد: «ما از تمامی امکانات بانک در راستای رفع دغدغه‌های همکاران استفاده خواهیم کرد و سعی داریم میزان تلاش و اثرگذاری همکاران و واحدها را به منافع کسب‌شده از ایشان مرتبط سازیم تا هم بستر توسعه قابلیت‌ها و بالفعل شدن استعدادها فراهم شود و هم بی‌انگیزگی و بی‌تفاوتی، جایی در میان همکاران جوان و مستعد بانک گردشگری نداشته باشد».

بر اساس این گزارش، در ادامه این نشست صمیمانه، جمعی از همکاران ستادی، با ذکر دغدغه‌ها و نظرات خود در خصوص فعالیت‌های بانک، دیدگاه‌های خود را در خصوص شیوه‌های حل مشکلات و بهبود عملکرد واحدهای سازمانی ارائه دادند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه