اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950713149135368

راه اندازی شد:

ربات پیام رسان تلگرام بانک پارسیان

کد: 13950713149135368

https://goo.gl/kFFmNW

، تهران , (اخبار رسمی): ربات پیام رسان تلگرام بانک پارسیان راه اندازی شد.

تلگرام بانک

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان و در جهت آسان تر شدن دسترسی مشتریان به اطلاعات و خدمات و همچنین بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک،ربات تلگرام بانک پارسیان به آدرس https://telegram.me/ParsianTelegramBot و یا parsianTelegramBot@راه اندازی شده و به بهره برداری رسید.

مشتریان می توانند پس از ورود به ربات تلگرامی با کلیک بر روی هرکدام از  خدمات  مورد نظر به صفحه  تارنمای بانک متصل شده و از اطلاعات خدمات مورد نظر بهره مند شوند.

شایان ذکر است، با استفاده از این سامانه، خدماتی مانند: بانکداری الکترونیک، خدمات و تسهیلات ارزی و ریالی، سرمایه گذاری ارزی و ریالی، ضمانت نامه ها، صندوق امانات، اطلاعات شعب و واحدهای ستادی، اطلاعات سهام و ... قابل دریافت و استفاده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه