اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950728163025398

با 6 سال فعالیت، بیمه‌کوثر به خود اختصاص داد

سهم 4.9 درصد از سهم بازار بیمه

کد: 13950728163025398

https://goo.gl/DrWGlW

، تهران , (اخبار رسمی): با آغاز هفتمین سال خدمت‌رسانی بیمه‌کوثر به آحاد هم‌وطنان،بیمه کوثر 4.9 درصد از سهم بازار بیمه را به خود اختصاص داد.

کوثر

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر این شرکت  در ششم مهرماه سال89 به ثبت رسید و در بیست‌وهفتم مهرماه همان سال با دریافت تاییدیه از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به فعالیت پرداخت.

معاونان، مدیران و کارکنان شرکت به برکت نام مقدس حضرت فاطمه‌زهرا(س) توانستند با خدمتگزاری به عموم مردم و جلب اعتماد بیمه‌گذاران پس از شش‌سال تلاش مستمر، 4.9درصد از سهم بازار بیمه کشور را به خود اختصاص دهند.

این شرکت با هدف حضور فعال در بازار سرمایه، حضور مستمر و کارآمد در صنعت بیمه و ارائه پوشش‌ها و خدمات بیمه‌ای جدید، ارائه خدمات ویژه به بیمه‌گذاران، فرهنگ‌سازی در حوزه بیمه، افزایش رضایت مشتریان و دستیابی سهام‌داران به بازدهی مناسب و تعامل با مراکز علمی و پژوهشی راه‌اندازی شده ‌است.

خدمت‌رسانی به آحاد جامعه افتخار بیمه‌کوثر است و این شرکت با تکیه بر اعتماد جامعه و بیمه‌گذاران در جهت توسعه خدمات بیمه‌ای، تسهیل و تسریع در پرداخت خسارت‌ها و رعایت اصول مشتری‌مداری گام‌های موثری را برداشته ‌است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه