اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950802165446398

اساتید سینما در کارگاه‌های جشنواره فیلم صنعتی

کد: 13950802165446398

https://goo.gl/rVQRo1

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی کارگاه‌‌های آموزش اصول فیلمسازی را با کمک اساتید برجسته حوزه سینما در برترین دانشگاه‌های صنعتی کشور، برگزار می‌کند.

اساتید سینما در کارگاه‌های جشنواره فیلم صنعتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی چهارمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی، بخش دانشجویی این رویداد سینمایی به منظور ایجاد مشارکت حداکثری دانشجویان و جوانان علاقه‌مند به حوزه فیلمسازی، کارگاه‌های رایگان آموزش اصول فیلمسازی را در برترین دانشگاه‌های صنعتی کشور برگزار خواهد کرد.

در این کارگاه‌‌ها، استاتید برجسته سینما و افراد سرشناس حوزه مستندسازی تجربیات خود را به علاقمندان انتقال می‌دهند.

علاوه بر این، هنرجویان این کارگاه‌ها در تورهای آموزش عملی فیلمسازی از مراکز فناوری و صنعتی که جشنواره برگزار می‌کند، شرکت کرده و تولیدات نهایی آن‌ها در بخش دانشجویی جشنواره که به صورت مستقل داوری و برگزار برگزار می‌شود، به رقابت می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) در چهارمین دوره خود برنامه‌های مختلفی را برای افزایش مشارکت دانشجویان در این رویداد پیش‌بینی کرده است.

این رویداد سینمایی با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی هنر با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دبیری مسعود نجفی برگزار می‌شود.

پنجم آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) است و این جشنواره دی‌ماه امسال با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق وب‌سایت www.jdfest.ir ارسال کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)

امروزه دیگر مقوله هنر به خصوص فیلم و سینما از دایره فعالیت صرفا هنری پا فراتر نهاده و به ساختاری عظیم تبدیل شده که با فناوری و صنعت عجین گردیده است؛ به گونه ای که هم اکنون فناوری و صنعت در خدمت هنر و هنر نیز برای پیشبرد اهداف توسعه ای در خدمت فناوری و صنعت قرار گرفته است. روند حرکتی کشور در مسیر رشد فناوری و توسعه صنعتی شدن، ضرورت استفاده از قابلیت های هنر به ویژه فیلم و سینما را برای فرهنگ سازی و شتاب بخشی به این روند حرکتی، بیش از پیش نمایان ساخته است. جهاددانشگاهی با استفاده از توانایی ها و تجاربش در حوزه های علمی، فرهنگی و صنعتی و بر اساس اهداف متعالی خود، با برگزاری دو دوره جشنواره فیلم های صنعتی در سالهای 89 و 91، گام اول را در زمینه نزدیکی هنر با علم و فناوری و صنعت برداشته و با ایجاد دبیرخانه ای دائمی به عنوان کانونی برای تجمیع توانمندی ها و امکانات بالقوه در کشور، در نظر دارد با همکاری دستگاه های متولی توسعه علمی و صنعتی و مراکز فعال در عرصه تولید و انتشار فیلم و آثار سینمایی، گام های مؤثر و ماندگاری درجهت فرهنگ سازی و کمک به توسعه علمی و صنعتی کشور بردارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر