اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804168595755

با تاکید بر انتقال دانش و تکنولوژی روز برگزار می شود

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل عمومی

کد: 13950804168595755

https://goo.gl/1Fo1gw

، تهران , (اخبار رسمی): چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل عمومی و خدمات شهری تهران با مشارکت 20 شرکت خارجی از 9 کشور دنیا پنجشنبه 6 آبان ماه آغاز به کار می‌کند.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل عمومی

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، در این نمایشگاه که تا 9 آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است، 145 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی از 9 کشور ژاپن، چین، آلمان، سوئد، ترکیه، کره جنوبی، تایوان، اسپانیا، هلند مشارکت خواهند داشت.

مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه کالاها و محصولات خود را در گروه‌های کالایی حمل و نقل عمومی، خودروهای تجاری، انواع ماشین‌آلات و خدمات شهری و عمرانی و ... در فضایی به وسعت بیش از 12 هزار متر مربع به معرض نمایش بازدیدکنندگان گذاشته‌اند.

مهمترین اهداف  برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها، نهادها و سازمان های داخلی و شهرداری‌های کل کشور در زمینه ناوگان حمل و نقل عمومی، صنایع ریلی، خودروهای سبک و سنگین، ماشین‌آلات عمرانی و راه‌سازی، خودروهای تجاری،  عمران و توسعه شهری، مکانیزاسیون خدمات شهری و... عنوان شده است.

همچنین موضوع انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور از جمله اهداف اولویت‌دار این نمایشگاه در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی مطرح شده است؛ ضمن اینکه ایجاد ظرفیت‌های جدید در بخش تولید رقابتی، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه حمل و نقل کالا و مسافر، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های داخلی و خارجی در بخش‌های ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل، بهبود وضعیت محیط زیست در کلان شهرها و بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور نیز در این نمایشگاه مورد توجه جدی قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش این نمایشگاه را می‌توان مکان مناسبی برای سنجش توان رقابتی مشارکت‌کنندگان، افزایش میزان تبلیغات کاربردی صنایع مربوطه، آشنایی سایر متخصصان و علاقه‌مندان با تکنولوژی‌های روز و همچنین فضای مناسبی برای برقراری رقابت سالم میان تولیدکنندگان، فعالان و دست‌اندرکاران صنعت مذکور قلمداد کرد.

در خلال برگزاری این نمایشگاه موتورهای سی.ان.جی برای اتوبوس‌های شهری، سی.ان.جی اروپایی در ایران، نسل جدید کامیون‌های اروپایی با استاندارد کاهش آلایندگی EEV، تولیدات داخلی خودرو و دوچرخه برقی رونمایی خواهد شد و طرح‌های مربوط به زیباسازی شهری و کمپین اجتماعی سه‌شنبه‌های بدون خودرو نیز ارایه می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]