اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809172585368

با حمایت بانک پارسیان انجام شد

سکوی نخست جهانی کاراته برای ایران

کد: 13950809172585368

https://goo.gl/tYcZc1

، تهران , (اخبار رسمی): بانک پارسیان با حمایت مالی از تیم ملی کاراته ایران در بیست و سومین دوره رقابت های کاراته قهرمانی جهان، در شادمانی ایستادن بر سکوی جهانی این رشته، با اعضای تیم ملی کاراته کشور، سهیم شد.

بانک پارسیان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، در بیست و سومین دوره رقابت های کاراته قهرمانی جهان در لینز اتریش ، تیم ملی کاراته کشورمان برای نخستین بار با کسب دو مدال طلا( سجاد گنج زاده و امیر مهدی زاده) و سه مدال برنز (حمیده عباسعلی، ذبیح الله پورشیب و علی اصغر آسیابری) بهترین عملکرد را از خود در تاریخ برگزاری رقابت های جهانی به ثبت رساند. طبق اعلام فدراسیون کاراته، تا پیش از این بهترین جایگاه ایران، عنوان چهارمی بود که در سال 1977 به دست آمد.

این دوره از رقابت‌های قهرمانی که با حضورکاراته کاران150 کشور جهان به مدت 5 روز در اتریش برگزار شد و بانک پارسیان به عنوان حامی مالی تیم ملی کاراته کشور  حضوری چشمگیر داشت .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش