اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950816177236178

رقابت های بین المللی فیوچرز کویت

حمیدرضا نداف به راحتی از سد نماینده آلمان عبور کرد

کد: 13950816177236178

https://goo.gl/oD9CfK

، تهران , (اخبار رسمی): تنیسورهای کشورمان نخستین روز رقابت های بین المللی فیوچرز کویت را با کسب دو پیروزی و یک شکست به پایان رساندند.

حمیدرضا نداف به راحتی از سد نماینده آلمان عبور کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: نخستین روز جدول مقدماتی هفته دوم رقابت های بین المللی تنیس فیوچرز کویت با کسب 2 پیروزی و یک شکست برای نمایندگان کشورمان همراه بود.
پس از شکست امیر حسین بادی و پیروزی انوشا شاهقلی مقابل نمایندگانی از نروژ و مقدونیه، حمید رضا نداف به عنوان آخرین نماینده کشورمان در این مرحله به مصاف لوک استب از آلمان رفت و موفق شد با نتیجه ( 3-6 و 0-6 ) و به راحتی از سد این تنیسور عبور کند.
به این ترتیب با پایان روز نخست بازیها نمایندگان کشورمان امروز به مصاف حریفان خود می روند. در نخستین دیدار حمید رضا نداف با جیوانی سماها از لبنان مسابقه می دهد و انوشا شاهقلی به مصاف فریدونی حمید از تاجیکستان می رود.
نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی در این دیدارها جواز حضور در جدول اصلی بازیها را کسب می کنند.
در جدول مقدماتی هفته دوم بازیها 32 تنیسور از ایران، ژاپن، انگلیس، آلمان، هلند، لهستان، مصر، هند، پاکستان، لبنان، کویت، مقدونی، تاجیکستان، نروژ، رومانی و آمریکا حضور دارند و در نهایت 8 تنیسور برتر به جدول اصلی بازیها صعود می کنند.
نمایندگان کشورمان برای کسب آمادگی لازم جهت حضور در مسابقات گروه 2 آسیا و اقیانوسیه با ترکیب 3 تنیسور در این رقابت ها شرکت کرده است.
تیم ملی تنیس کشورمان بهمن ماه سال جاری و در مسابقات دیویس کاپ به مصاف تیم ملی پاکستان می رود.
یاد آور می شود: هدایت تنیسورهای اعزامی به این رقابت ها بر عهده سعید احمدوند است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران

ظهور ورزش تنیس در ایران به بعد از جنگ جهانی دوم بازمی گردد. پیش از این در فاصله سالهای (1315-1318) باشگاه بوستان ورزش که دارای چندین زمین تنیس بود در محلی روبروی امجدیه (ورزشگاه شهید شیرودی فعلی) به مدیریت شکوهی گشایش یافت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش